Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csináltam 1 nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam 1 nagy hülyeséget mit csináljak hogy helyre hozzam?

Figyelt kérdés
Az van hogy 1 kicsit összevesztünk a barátommal és arra jutottunk hogy szakítunk A szakítás után rájöttem hogy az ő haverjai között van 2 lány és az egyikkel eléggé jóban van sőt a barátom a szakításunknak még örült is mert összeakar jönni azzal a lánnyal. Hülye fejjel írtam annak a lánynak aki tetszik neki hogy szálljon le a barátomról mert ez csak átmeneti a harag és ez miatt a lány nem áll szóba a barátommal én visszakönyörögtem magamat a fiúhoz de látszólag nem boldog és már én is rájöttem hogy a másik lány aki tetszik neki mi köztünk meg már nincs meg az a szikra úgy mond. Rájöttem arra hogy ha velem nem is de akkor legyen boldog azzal aki tényleg tetszik neki.

2012. aug. 12. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
ja én 15 éves vagyok a barátom 16 és a lány aki tetszik neki 15 lesz az idén
2012. aug. 12. 18:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Hülye k.rva vagy :DDD Amúgy dobd a pasid, hogy neked mégsem jó így, a csajnak meg mondd azt, hogy bocsi, de hülyeségeket beszéltél, csináljanak amit akrnak. -.-'
2012. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hozzá tenném még, élő példa vica versa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy vice versa??? o.OO
2012. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szokásos női hülyeség...
2012. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 éves létére értelmesebb, mint sokan mások itt, akik foggal körömmel ragaszkodnak ahhoz is ami rég rossz... Mondd meg neki, hogy látod, hogy veled nem boldog és legyen boldog azzal a másik lánnyal te nem állsz az útjukba, és sajnálod, hogy bekavartál. Aztán csá és éld tovább az életed.
2012. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát 15 évesen nagyon büszke lehetsz magadra, sok felnőtt nem jut el erre a szintre és ,,kínozza'' a barátját, és persze magát is. mond meg neki, h. tudod, h. ez így nem jó neki, és engedd el, a lánynak meg mond, h. kétségbe estél és ne haragudjon, csináljon amit szeretne... szerintem:)
2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enged az útjára!
2012. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma délután elmondtam neki hogy menjen írtam a lánynak de a lány azt írta vissza hogy ő nagyon sajnálja hogy miatta elromlott a kapcsolatunk és most teljesen magát okolja mindenért azt mondja hogy ha ő nem lett volna akkor mi ketten még mindig ellenénk ha találkozom vele vagy valami elmondom neki hogy amikor a barátom elkezdett neki udvarolni pont szakítás volt
2012. aug. 12. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál hülyeséget. Akkor azt hitted, h jó lehet még minden, 15 évesen ez elnézhető. Az meg becsülendő, h próbálod megoldani. Hogy tényleg jobban érezd magad, mondd el ezt a lánynak tisztán még1x, akár személyesen akár csak írd meg neki, aztán hagyd őket, ha nem jönnek össze lehet a lány is ugyanúgy van vele mint te, h azt hitte de mégse. Aztán majd lesz valami, ha ez után se jönnek össze nem a te hibád.

20L

2012. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!