Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátom neki a barátnőjének a barátnőjével meg szeretnék ismerkedni mondta a haverom hogy szép lány csak nem tudom mit mondjak neki mert bejelöltem fece-n csak nem tom mit mondjak neki.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)
2012. aug. 13. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd egy Sziával! :D
2012. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
primitív vagy semmit!
2012. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2012. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as még lósz*rt se beszélt vele, egyből hiába tér a lényegre MINIMUM (ha vagy olyan jóképű, mint én) akkor 3 nap :D
2012. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt jelölgetnél, elmehetnél egy közös buliba, ahol ott van a barátod, a barátnője, meg a kiszemelt csaj is.

és ott lenne először közös beszélgetés, ahol bemutatnak téged a csajnak, és dumálnátok, meg ilyenek.

Utána lehetne szerintem, hogy bejelölöd és írsz Neki, hogy jó volt dumálni vele, meg ilyenek és lehetne kettesben is folytatni a beszélgetést, ha van kedve.

De így elégé gáz, hogy ilyen nulla ismeretség nélkül bejelölted.

A csaj most ezt nem tudja mire vélni.

2012. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit mondasz, ha ennyire alapozol, hogy szép lány... Ha kis esze is van, elkerül messzire, ha nincs, akkor meg összeillenétek ugyan, de nem a beszélgetés lesz a fő profil, menjetek egyből az ágyba...
2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!