Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit kocka vagyok (elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kocka vagyok (elég sokat gépezek) ez hátrány a lányoknál? Meg még van egy lány nagyon jó fej nemrég neten ismerkedtünk meg azóta egyszer találkoztunk honnan tudjam meg hogy tetszem-e neki és én hogyan tudassam velle hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hú, ha össze jöttök, figyeld meg, nem leszel kocka. Gépezés helyett dugni fogsz. :DDD
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen hátrány, volt ilyen kocka pasim, soha többé nem is akarok. Inkább a gép előtt ült mint hogy elmenjünk sétálni vagy kirándulni vagy bármi. Az ilyen maradjon egyedül.
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne a számítógép csodálatos cyber világán keresztül. Hű, de cinikus vagyok ma??!!?

Ne ezzel kezd azért a második találkozón, ha lehet, előbb beszélgess vele, keress közöz témát, bókolj neki, és figyeld meg, hogyan fogadja. Ha jól fogadja, akkor megmondhatod, és majd reagál rá valamit.

2012. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is kocka voltam 15 éves koromig.. Hiba volt :D

Találkozgass vele és az sokkal jobban fog tetszenni mint az hogy a gép előtt ülsz..

Tedd ezt, hivd... Ne szarozz mert fejbeváglak.. :D Nem szabad húzzni az időt, csapj le.. Ne gyere azal hogy nem mered.. Probáld ki... És utána lesik a haverok hogy a kocka haverjuk sosincs fent xfire-n, és nem lesz havonta 200 játszott órával több az overall hours-aiba.. xD

2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült kimentem vele az Augusztus 20-adikai ünnepségre célövöldében lőttem neki egy plüss elefántot nagyon örült neki!Kezdem érezni hogy tetszem neki de azt még mindig nem tudom hogy mondjam el neki hogy szeretem?
2012. aug. 21. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a "szeretlek" szóval...
2013. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!