Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy fb-n a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fb-n a lányok olyan bunkók, akikre ráírok?

Figyelt kérdés
Én egy debreceni srác vagyok és hát nem értem miért nem találok egy rendes, szép lányt sem fb-n. Ez olyan kiábrándító!

2012. aug. 16. 10:23
1 2
 1/12 Pici* válasza:
89%
Keress, személyesen egy szép rendes lányt. Ne interneten akarj ismerkedni. :)
2012. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nem facebookon kell rendes, szép lányt találni. Nem ott kell ismerkedni, mert ott sok mindenki nagyon felszínes. Próbálkozz máshol, ne interneten.
2012. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Kelj fel a gép elől, és ismerkedj, menj bulizni! Nem a Facebook-on kell lányokkal ismerkedni, ez annyira kiábrándító!!! Ez a mai fiatalság!

Szerinted a szüleid is a Facebook-on jöttek össze?

2012. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a faszabuckon csak bunkók vannak!
2012. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán, mert rosszakra írsz rá, vagy a "szép" lányok mind bunkók.
2012. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A, mert a debreceni lányok bunkók (tisztelet a kivételnek, de olvass csak az oldalon, megtudod miről beszélek)


B, a fb-n lévő lányok zöme egoista és/vagy magamutogató, az elenyésző részük pedig csak azért van fenn, mert elvárják tőle, de valójában lef.ssa az egészet.

2012. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

A neten minden lány bunkó.

Megy a sírás, hogy nem találnak normális pasit aztán mikor ott van előttük akkor elhajtják, hogy nekik kemény pasi kell aki persze rosszul bánik velük.

2012. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kemény pasi kell... pont a kemény pasit hajtja el a sok csitri. Aztán összejönnek egy kis girnyóval akinek fel se áll. És ide írogatnak hogy "Jaj, a pasimnak nincs merevedése, hogy szexeljünk így?"
2012. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem sokkal jobban bejön ha egy fiú személyesen jön oda ismerkedni mintha facebookon rámírna egy vadidegen. DE persze ha ismerem az még oké de így nem biztos hogy belemennék.
2012. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem fbn kellene keresni..
2012. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!