Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik oszt. Társam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik oszt. Társam nagyon bejön nekem de nem tudom hogy be jövök-e neki?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk a osztályban nevetünk meg minden.Valamikor pedig megszúr a tollal vagy körzővel és nem tudom ez mit jelent. Hazafele addig minden jó amíg az oszt.társak le nem szálnak utána síri csend.Mikor facebokon beszéünk akkor egy darabig minden jó aztán kifogyok a témából.

2012. aug. 18. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14
2012. aug. 18. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
14 évesen ha megszúr tollal/körzővel, azt jelenti hogy szúrna mással is.....
2012. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentet nem értem (ő lány)
2012. aug. 18. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki/ bír téged, csak talán kicsit félénk, ha kettesben vagytok. Nem tudja mit mondjon, mit csináljon, nem tud úgy ellazulni. (Tapasztalatból írom.)

Szerintem próbálkozz nála továbbra is, és majd feloldódik.;)

Sok sikert! :)

16L

2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat már csak azt nem tudom hogy mondjam neki el mert ha elmondom és ő nem szeret vagy valami akkor gáz van mert ott a facebookon és gyorsan terjed a hír meg az egész oszt. vagy suli rajtam fog röhögni (legalábbis én ettől félek de aztán lehet nem így van)
2012. aug. 18. 17:55
 7/8 anonim válasza:
kérd meg hogy ne tegye ki, ne mesélje el másnak, és ha rendes akkor nem fogja terjeszteni, ha meg kiröhög/kirakja fb-re, akkor nem illik hozzád, és ne aggódj "Hogy más mit gondol, az nem tartozik rád." és "Ne vedd magad túl komolyan, mások sem(!) teszik."
2012. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2012. szept. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!