Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpla találkozásból smárolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla találkozásból smárolás?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal akit az interneten ismertem meg egy fórumon. A lényeg hogy egyikünk se olyan nagyon társasági ember, én szinte egyáltalán nem vagyok az, mivel tök otthonülő, introvertált típus vagyok, de annyira nem esik nehezemre kommunikálni emberekkel, a lánynak is van egyfajta szociofóbiája, viszont neki vannak barátjai, és azért igényli azt hogy emberek között legyen (főként közeli barátok).


1 hónapja ismerem őt interneten, már csomó személyes dolgot tudunk egymásról, 2 hete találkoztunk először csak egy laza beszélgetés erejéig. Megbeszéltük, hogy újra találkozunk (nem randizni akartam eleve, csak jobban megismerni, valahogy mindig is úgy gondoltam csak barátok lehetnénk).


Erre tegnap került sor Bp.-n az egyik romkocsmában, aztán a várost jártuk sörrel, majd borral és mivel úgy nézett rám sokáig, és olyan állapotban voltunk, megcsókoltam, aztán pedig nem lehetett levakarni rólam, azt mondta szerelmes belém amióta először találkoztunk, én annyira nem nyomultam rá, de nem bántam azt, hogy smároltunk. Rá jobban hatott a pia mint rám, én nem használtam ki az alkalmat, hanem egyszerűen elkísértem a lakásáig Bp. másik végére aztán hazamentem.


Én úgy érzem tetszik nekem, nem vagyok teljesen belehabarodva, de találkozni akarok vele jövőben, főleg mert pár hét és elmegy vidékre koliba, fél évre. Nem vagyok naiv, valami azt súgja, hogy ő sem annyira szerelmes belém, viszont tutira tetszem én is neki.


Szerintetek ebből lehet még valami? Én vele akarok lenni, jól érezni magam vele, és akkor ha kialakul valami, én nem leszek semminek az elrontója, nem úgy vágok neki, hogy majd azonnal a szexre megyek rá vagy ilyesmi.



2012. aug. 18. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 23/F vagyok, a csaj 22
2012. aug. 18. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Most itt mi is a kérdés?
2012. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Miért ne? :)

Bármi megeshet...és lehet h becsapott a villám :)

2012. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem a szimplában?
2012. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: talált, süllyedt. :D


A lényeg hogy az egész nem randinak indult, de félig vagy negyedig az lett belőle, nem mintha bánnám persze, csak valahogy akik ennyit tudnak egymásról azok általában barátok esetleg "lelkitársak"

2012. aug. 18. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alatt a pár hét alatt még megdughatod néhányszor.
2012. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!