Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye lennék ha hinnék neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye lennék ha hinnék neki? (nem tudom hova tegyem ezt)

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem,hogy aki nem olvassa el ezt,az ne is írjon,és tudom,hogy nagyon béna ez az egész,olyan tini hülye szerelem izé,de nem tudom hova tenni ezt,és nem tudom kitől kérhetnék tanácsot,mert a srác egészen jó fej és aranyos,előre is köszönöm.

Van egy srác ő 22 éves,én 16 vagyok. Már régebben beszéltünk és szimpatikusnak tűnt,csak összevesztünk egy idő után valami baromságon,tegnapelőtt megint írt. Egyébként a srác nagy csajozós,mármint sok csaja volt már,de nem az a nagymenő,szóval tudjátok nem az a nagy parti arc,nekem alig volt egy pár,az se komoly,gyerek szerelem. Meg az van,hogy amióta tegnap beszéltünk mindig szóba jön én részemről vagy az ő részéről a 'múlt' (hogy összevesztünk ,már nem is tudom,hogy min tényleg iszonyat hülyeség),ma meg megint 'összevesztünk',mert én tegnap fent voltam reggelig,mert pár napja sokáig fent voltam és délután 3-kor kelek fel napok óta,és meg akartam szaktani az ördögi kört(ami kudarcba fulladt,de ez mellékes),és tegnap megbeszéltük,hogy feljön fél 1-kor én fent is voltam,csak kérdezte,hogy hogy aludtam,és mondtam,hogy le sem feküdtem,ő meg azt mondta,hogy mocsok vagyok (ezen annyira nem kell megbotránkozni,máskor is szokta mondani,ha nem küldök ölelős szmájlit :D),meg azt mondta,hogy nem erről volt szó,mert én hamarabb is mentem le + hogy ott hagytam egyedül,meg hogy nem is tudja,hogy mit vár el tőlem,meg hogy hülye de legalább ebből is tanult meg ilyeneket mondott,de most nem tudom,hogy tényleg van ilyen?Mármint,hogy szexen kívül mit akarhat? Vagy csak tényleg normális a srác én meg itt parázok,mint egy hülye liba?

Így visszaolvasva gáz,meg röhejes,lehet,hogy csak hülyít itt össze vissza,erre is rákérdeztem,de azt mondta,hogy nem (persze,hülye lenne bevallani) de tényleg nem tudom hova tegyem mindezt,valaki tudna adni valami tanácsot vagy bármit?



2012. aug. 18. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
elolvastam! mi a f*sz? mit akarsz 16 éves fejjel, egy 22 éves kandúrtól?
2012. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő kezdeményezed mindig,tudom,hogy hülyeség az egész,semmi értelem,csak nem tudom hova tegyem
2012. aug. 18. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit írtál, de nem igazán értem mi a bajod.A srácot -valamilyen szinten- biztos, hogy érdekled, de még ne zúgj bele...!!!! Majd alakul,találkozgassatok, légy nyitott rá, ha Téged is érdekel Ő.

Ezek a kamu megsértődések,h "ebből is tanult",reagálj rá azért valamit..,ha érdekel Téged..

( Amúgy a fiúk sem mindig tudják, h mit is akarnak, de valamiért keres Téged és ez valamit jelenthet is akár.)

2012. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17 évesen 22 éves barátom van, és nagyon jól megvagyunk - 5-6 év még nem számít nagy korkülönbségnek! (kivéve, ha a lány 13, a fiú meg 18..)
2012. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszodat,az a bajom,vagy legalábbis nem értem,hogy mit akarhat tőlem,mármint nem akarom azt,hogy az legyen,hogy én kis naiv beleszeretek és majd egyszer lefekszünk és utána dob.
2012. aug. 18. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján semmi sem utal arra hogy csak arra kellenél neki


De ez még nem jelenti azt hogy komoly kapcsolatot akar,a férfiak nagy álcázómesterek.Próba szerencse,majd meglátod,úgyis lesznek jelek

2012. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Előre kár félni ilyenektől ( ha félsz,ha nem,bármikor átverhetnek) és csak akkor engedd közelebb és egyre közelebb magadhoz, ha már jobban ismered és tudsz benne bízni..

Én legalábbis így szoktam..(26/L)

2012. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat,azt hittem,hogy majd hülyének fogtok nézni,kellemes csalódás volt,egyébként én sem gondoltam,hogy jövőhéten akkor már vágjunk is bele a szexbe meg ilyenek,majd sok-sok hónap után.
2012. aug. 18. 23:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért hónapokat sem érdemes várni vele,felesleges :)
2012. aug. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
annyit nem fogok rá pazarolni,most is itt játssza az eszét,én inkább nem gyötröm magam ezzel
2012. aug. 19. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!