Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől nőtt meg manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nőtt meg manapság a pedofil hajlamú lányok, nők száma? Régen is voltak vagy csak most lett ilyen beteg a mai női állomány?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is már rengeteg ilyen jellegű kérdést olvastam, hogy pl.: 22 éves nőnek 15 éves fiú kell, vagy 16 éves lánynak 13 éves kisfiú, illetve 15 éves lánynak 12 éves fiúcska vagy épp 18 éves lánynak 14 éves gyerek srác kell.


Mi lehegt a bajuk ezeknek a lányoknak. A pedofília mióta szaporodott így el a női nem körében. Hihetetlen számomra ez, ami a mai nők között megy. Nagyon elromlott valami náluk az biztos.



2012. aug. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most oylan visszafelé dolog. A pasik az érettebb nőkre buknak, és a nőknek dukál hogy tettszenek a fiatalabb korosztályoknak..bármilyen is legyen az..és csak ide irkálnak tehetetlenségükben, egyébként nincs ilyen megnőtt tendencia
2012. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond, annak idején én is húzogattam volna a tanárnőimet, annyi a különbség, hogy mai tizenéveseknek könnyebben összejön. Én pl.: jelenleg is idősebb nőket részesítem előnyben 22F
2012. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem nőtt meg, alig találok ilyet, de ha ismertek ilyet szóljatok, huszonéves vagyok de babaarcu :D
2012. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kölyökképűség szívás, magam is tanusíthatom:D
2012. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megnőtt volna az ilyen nők száma. Szerintem inkább az a magyarázat, hogy régebben is voltak ilyen hajlamú nők, csak kevésbé merték felvállalni magukat mint most. Mert azt már régebben is elfogadták, hogy fiatal nő - idősebb férfi, na de egy fordított felállásra azért elég furcsán néztek az emberek...
2012. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges. Én egyébként huszonéves srác vagyok, akit tipikusan nem néznek 15-17-nél többnek általában. Emiatt én a 13-15 év körüli lányoknak jövök be többnyire.

Én sem találkoztam még pedofil hajlamú idősebb nővel, de azt tudom mondani, hogy nem egy idősebb nő is megnézett már buszon. Bár még mindig inkább a tinik bámulnak meg buszon, utcán is.

2012. aug. 20. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy 22 éves nem nő, hanem lány. A 16 éves meg lányka...

25 évesen 17-nek néztem ki, mégis volt 21 évesen 25 éves barátnőm.

Most szoktak 25-30-nek nézni, pedig már a 40-hez közelítek. Van esélyem a 22 éves lányoknál. :)

Mégis megint idősebb a barátnőm.


Az életkor csak a gyerekeknél fontos. 30 felett már lényegtelen a pár év különbség.

A fiatalos külsővel én is szívtam. A pár évvel fiatalabb lányok menekültek előlem, mert öregítettem őket.

2012. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!