Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttam ma egy csodaszép nőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam ma egy csodaszép nőt a parton, de mire visszamentem már nem volt ott. Van esélye hogy ha jövőhéten arra megyek párszor akkor ott lesz megint?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy gyönyörű nőt a parton miközben én kajakoztam, kajak edzésem volt így nem nagyon lehet megállni, a part mellett mentünk és ő a parton feküdt, napozott, és néztem, és ő is nézett végig, és mosolyogtunk. Ezért talán én is tetszettem neki, mert ő nekem nagyon. Szerintem pár évvel idősebb tőlem, de ez engem nem zavar. Edzés után visszamentem gyorsan már a szárazföld felől közelítve de akkor már nem volt ott. :( Mondjuk nem is baj mert hirtelen lehet nem is tudtam volna hogy mit mondjak. Van esély hogy ha a jövőhét napjain arra megyek edzés előtt akkor ott találjam? Hogy szólíthatnám le? F27
2009. júl. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi azt nem tudhatjuk, hogy ott lesz-e ha visszamész. Próbáld ki! Ha ott lesz, akkor kérdezd megtőle, hogy gyakran jár-e oda, kellemes-e a napozás, meg kérdezz dolgokat róla!
2009. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nok mindenre kepesek ha valaki bejon nekik...ez sajat tapasztalat. En is jartam biciklizni heteken keresztul ugyanazon az utvonalon mert haszonlo dolog torten...sajnos nekem nem volt szerencsem...de jartam honapokig egy uzletbe az elado miatt is..hatha epp o lesz...es vele osszejott
2009. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem csak bátorság! Nincs olyan nő akinek ne imponálna ha egy kajakos, (vagy akárki) ne tüntetné őt ki a figyelmével, és tudatná vele hogy vonzónak találja, és ehhez nem kell különösebb szöveg már a tekintetedből is leveszi, a mosolyodból, a testtartásodból, és az őszinteség is jobb szöveg mint a hellomizu?-_-' pl: szia, bocsi a zavarásért de nem te voltál az akit a múltkor kajakozás közben is láttam itt? csak gondoltam ideköszönök mert nagyon szimpatikusnak tűnsz, korábban is jártál már ide, vagy csak tegnap volt szerencsém hogy észrevettelek?(mosoly:D)" na szted mien?:)
2009. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó hozzászóló leszólítási tippjei kifejezetten tetszenek! :) Köszi!
2009. júl. 26. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy jó hogy akkor van rajtam kívül más is, és nem csak én vagyok ilyen bolond, aki képes ilyenért megtenni olyat hogy esetleg máskor is ugyanabban az időben csak azért kimegy biciklizni arra az útvonalra, hátha meglát valakit akit azelőtt ott látott :) A boltos lány az legalább tuti hely, mert az tudod hogy hova menj, ott lesz, nyitástól zárásig. :) De így, ha valakivel összefutsz utcán, aztán megpróbálsz vele újra találkozni...necces. :) Ezelőtt is voltam már ilyen helyzetbe de akkor sajnos nem jött össze :)
2009. júl. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!