Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg nem szeretik a vihogós lányokat?

Figyelt kérdés
Most voltam kilencedikes. Új suliba kerültem, és ugye kicsit másabb lettem, mint amilyen általánosba voltam.. Sajnos rosszabb.... Olyanná váltam, mint valami vihogó rinanc.... Mindig mindenen röhögtünk a barátnőmmel, néha feltűnősködtünk is.... De nagyon meg bántam, ne is tudom, mi történt velem.. Aki tényleg ismer, az tudja ÉN NEM ILYEN VAGYOK! Csak sajnos az emberek az új iskolában ilyennek ismeetek meg, és ilyennek 'könyveltek' el :/ Sokan ismerik sajnos a neemet sajnos nem épp jó értelemben.. Sokan elítélnek a viselkedésem alapján, anélkül, hogy valóban megismernének inkább.... Aki meg nem ilyen előítéletes, az meg megismer, és csodálkozik, hogy mennyire más vagyok.... Sok fiútól is kaptam meg dolgokat.... Utóbb rájöttem talán emiatt.... Ha már ilyennek ismernek az emberek, meg tudom változtatni a véleményüket, ha normálisan kezdek viselledni? Mert sokat változtam ez alatt a nyár miatt, bizonyos dolog miatt.. És rájöttem, hogy milyen rossz képet mutatam magamról, és, hogy mennyit hibáztam....
2012. aug. 21. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első benyomást nagyon nehéz és munkás dolog megváltoztatni, de nem lehetetlen.

A vihogós lányokat a fiók ált. nem szeretik.

2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Legyél újra normális(abb), és semmi baj nincs.
2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt idegesítőek a vihogó lányok.De próbálj változni ha nem ilyen vagy:) 16/F
2012. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg idegesítőek, igazatok van! Azon vagyok! Sokat komolyodtam, megváltozott a gondolkodásom is! ;) Kezdek felnőni....
2012. aug. 21. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

engem is k*rvára irritál mikor minden sz*ron röhögni kell...

próbálj változni..(:

18/f

2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön, csak a korosztályonban nincsenek már ilyenek :(
2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyanokat, akik még azon is tudnak vihogni, hogy otthon felejtették a kulcsukat, s mit is mondjak... NEM BÍROM ŐKET!
2012. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem aranyosak, megértőek :)
2012. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!