Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg fiúk, ti hol ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hol ismerkedtek? (milyen weblapon? )

Figyelt kérdés

ismerek egy csomó oldalt: eropolis, randi.gay.hu, gaypoint, gayromeo, stb... Milyen egyéb oldalakat ismertek még?

(am csak azér , mer ezeken az oldalakon a választék elég retek szerintem)

Meg am az is érdekelne, hogy aki nem neten ismerte meg a párját az mégis hol?



#meleg #homár #homerák
2012. aug. 22. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
én is csak neten találtam meg a párom.... :/ nehezen...
2012. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na de meik oldalon?
2012. aug. 22. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy áll facebook-ot,csatlakoztam meleg csoportokhoz,és ott ismertem meg a barátom,akivel persze azóta vége lett :( de én ezt tartom a legjobb "társkereső" oldalnak :) próbálj szerencsét,veszíteni nem veszítesz...
2012. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és Fácsén hol/hogy lehet ien meleg csoportokat találni?
2012. aug. 22. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Készíts egy Facebook címet, amit csak erre a célra használsz. Majd írd be a keresőbe: meleg, melegek, Gay Hungary, Gay, Gay teens meg ilyenek és rengeteg oldal bejön. Nekem annyiban szerencsém volt, hogy a párom osztálytársam volt általánosban, ott ismerkedtünk meg. Annyiszor találkozott a tekintetünk, hogy teljesen nyílvánvaló volt, valami nincs rendben velünk. :D Aztán, deszkázás közben, amikor csak ketten voltunk, megcsókolt. Azóta együtt vagyunk, március elejétől. Egy gimibe fogunk járni. Szerencsém volt.
2012. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző de cuki:))És az osztálytársaitok is tudták?A párod akkor sejthette,hogy te is meleg vagy ha csak úgy megcsókolt?
2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

plíz linkeljetek már be pár ilyen facés oldalt..

valamint további ötleteket, weboldalakat, egyéb megoldások is szivesen látnék.:D

2012. aug. 26. 21:49
 8/10 I <3 Bears ***** válasza:
Woofdate.hu
2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem kislányos hajtűdobáló k0cs0göket, nem depis önsanyargató szerencsétleneket, nem túlfűtött perverz retardált idiótákat és nem macikat keresek, hanem átlagosnak mondható 16-22 év közti tök hétköznpi, némileg vagányabb srácokat...

A facebookos csoportokban vagy olyanokat találtam akiket már láttam ezeken a retek oldalakon, vagy olyanokat akik pusztán anyiban különböznek tőlük hogy eredeti "hivatalos" profiljukkal csatlakoztak ezekhez a csoportokhoz.Ergo ezek nyíltan is vállalják dolgaikat. Nahát az ilyenek aztán nagyon nem az én eseteim. nem is azér mert ezt így csinálják, hanem mert köztük ugyanolyan szär a választék mint a társkeresőkön. Másszóval az ilyeneknek vhogy a fejük is más.. nehéz elhinni, és megmagyarázni is de így van!

2012. aug. 27. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:
uhh.... rossz kérdésre kattintottam, jó buzulást:)
2012. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!