Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a kezdeti lelkesedés után?

Figyelt kérdés

Több 1000 csaj ismer olyan szinten hogy csak egy kicsit.

Rengeteg csajt megismerek, de csak addig érdekel vagy hajtok rá, amíg egy kicsit a szívébe nem zárom magam.

De semmi járunk vagy ilyesmi nem fordul meg a fejemben. A szex az igen, de ha megteszem bárkivel, úgy érzem hogy lelkiismeret furdalásom lesz. vagy nemtom.


Azon gondolkoztam tovább kéne már lépni innen.

A legtöbbet innen ismertem oldalról, de csak addig a pontig érdekelt, amíg meg nem szerezem a számát/e-mail/fb/lakhely.

Ha megvolt valamelyik, max 1x felhívom, max 1x tali, de utána így vagyok vele: kérem a következőt.

Pedig szép lányokról beszélünk, és magamat sem tartom rondának.



2012. aug. 22. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Több 1000 csaj ismer"


Te vagy az SP?

2012. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem. Jani vagyok.
2012. aug. 22. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a vagány duma csak mentegetőzés. ha tetszenél nekik, sokuk a "max 1x tali"-n is összejönne veled. félsz a kudarctól, attól, hogy megvan neked a száma még lehet h nem is tetszel neki
2012. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát nemtom hogy vagy vele de én szerintem ha egy csaj megadja nekem valami elérhetőségét, annak nem vagyok közömbös, de én mégsem érzem azt hogy őt meg kell szereznem.

hanem azt amit a kérdésben írtam.

2012. aug. 22. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyszer lesz olyan lány ami az egyik felednek sosem lesz közömbös, de ő szarba sem vesz téged. És szenvedni is fogsz miatta :P
2012. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerkedsz, akkor természetes, hogy megadják a találkozó előtt az elérhetőségüket. Ha nincs több tali, akkor valamelyikőtök nem ment át.
2012. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!