Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal neten ismerkedem és megkedvelem jellemre, akkor könnyen beleszeretek. Főleg, akkor van ez, ha nem is láttam képet róla, de jól elchatelünk vagy levelezünk. Úgy érzem, hogy legszívesebben megölelgetném, mert olyan aranyos lánynak tűnik jellemre. Szóval lényegében a jellemébe szeretek bele, pedig még a külsejét sem tudom.

2012. aug. 23. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mibe szeretnél bele, ha csak ennyit ismersz belőle?
2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert szeretethiányod van. már annyira hogy egy ismeretlen lányba beleszeretsz :s
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert idióta vagy, neten név nélkül mindenki jófej, kedves, megértő. Illúzió ez, semmi több, képzeltél magadnak egy ari kiscsajt, de lóf@szt kapsz élőben. Én a helyedben összeszedném magam és no any fb, np any virtuális ismerkedés, mint mondtam lóf@szt ért.
2012. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a lányba szeretsz bele, csak elképzelsz magadnak egy alakot azok alapján, amit megtudtál és így gyakorlatilag valami árnyképet szeretsz, nem őt. Chat-en mindenki más, mert ha neten "beszél" valakivel az ember, ott általában nem érezzük a súlyát a mondatainknak, a kimondott szónak inkább, ha szemtől szemben kell valakivel beszélni. Olyankor mindig jobban le lehet szűrni a reakciókból, hogy milyen is az adott ember.
2012. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!