Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-17 éves lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányok! Titeket mennyire zavar, ha egy alapból helyes srác szemüveges? Mennyivel van kevesebb esélye, mint azoknak a srácoknak, akik nem hordanak szemüveget?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem az ilyesmi nem számít, de ha nem szereted akkor hordj kontaktlencsét :) 15,5/L
2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bár én 13 vagyok de ha lennék 15,16,17 akkor is azt mondanám hogy nem a szemüveg teszi csúnyává a pasit és engem ez biztos nem zavarna bár attól is függ hogy milyen a szemüveg mert ha olyan mint harry potternek akkor igen csak taszítaná a lányokat xD.szóval a kérdésedre válaszolva engem nem zavarna (feltételekhez kötve)
2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem ez nem döntő ok. Engem nem zavar a szemüveg, sőt valakinek kifejezetten jól áll.
2012. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még senki nem panaszkodott rá, sokan azt mondták jól is áll. Engem meg nem zavarna más nőkön, tényleg nem tényező ez sokaknál. 19/F
2012. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzó ha divatos a keret és jól áll akkor csini:)
2012. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valakinek kifejezetten jól áll és cuki. A szemüveg nem rontja annyira az összképet, mint pl ha a haja rossz.

Ha viszont rajtad bénán áll, akkor inkább hordj kontaktlencsét.

2012. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
KONTAKTLENCSE :P
2012. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha jó a szemüveg és jól áll az embernek, akkor akár még jó is lehet :))
2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

engem másokon nem zavar,

viszont magamon igen, ezért váltottam nemrég kontaklencsére

+ráadásul hogyha "alapból" helyes, akkor nem számít a szemüveg

szerintem.

2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha alapból helyes, akkor semennyire nem zavar(:
2012. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!