Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott randizni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott randizni, de nem tudom mi legyen. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 éve osztálytársak vagyunk és többször flörtöltünk 2 év alatt huzamosabb ideig, de az egyik osztálytársam szerint mialatt velem flörtölt egy másik lányba volt szerelmes (vagyis vele is flörtöl a szerelem kérdéses). Most elhívott randizni, de nem szeretném ha csak pótlék lennék. Facen most is beszélgettünk és volt egy csomó szívecske..de néha elég soká írt vissza és midig elkezdek gondolkodni, hogy vajon hány lánnyal beszél? Bocsi tudom ez így elég tömör. A normális válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 25. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyen kaja!
2012. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menny randira ha esetleg járnál vele úgy is kiderül ha van valakije kérdezd meg hogy szeret-e
2012. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?:)

Amúgy én nem nagyon ajánlom, hogy osztálytárssal gyere össze(persze van, hogy jól alakul:) ). Mi most a nyáron szakítottunk a barátommal, aki mellesleg az osztálytársam és még az is lesz egy jó darabig :D sajnos nem hallgattam a többiekre, miszerint "házinyúlra ne lőj"..

amúgy tudomásom szerint még mielőtt "összejöttünk" a volt barátommal, ő más fele is kacsintgatott(talán rajtam kívül még 2lány is képben volt). Viszont sosem éreztem azt, hogy én lettem volna a pótlék,engem választott és ennyi elég is volt:)

2012. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindketten 17 évesek vagyunk:) az utolsó mondatot igazán feldobott. Remélem jól alakul.
2012. aug. 27. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azoknak írok vissza sokára, akik nem érdekelnek különösebben (bár én nem pasizni szoktam Fb-n, MSN-n.) Ha viszont a gyerekkori szerelmem írna nekem, biztosan nem mennék el közben kekszért vagy kakálni.


Persze az is lehet, hogy ilyen tempóban fogalmaz. Az viszont mindenképp intő jel, hogy más lányokkal is flörtölget. Szerintem hagyd.

2012. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!