Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne első randira?

Figyelt kérdés
Szóval azt találtam ki hogy valami tópartra elmennénk, lenne tábortűz, szalonnasütés, sőt még egy gumicsónakkal vízre is lehetne szállni. Bejönne nektek lányok?
2012. aug. 26. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, de ez egy fél napos program. Meg a fene tudja, vonzó-e számára a szalonnasütés, vagy inkább "vigyáz az alakjára".
2012. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem tud úszni ne csónakozz! :D de a sütés jó ötlet nagyon!
2012. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenne, jó ötlet. :)
2012. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első randira nem tetszene. A ruhája, a haja füstszagú lesz, leeheti magát, ráadásul szalonna lesz. A víztől egy csomóan félnek...

Az első találkán beszélgetni, sétálni kell, beülni valahová egy üdítőre. Ezek nem hozzák kellemetlen helyzetbe a lányt, sem téged.

2012. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene.A csónakozás meg aranyos. :)

/Amúgy aki nem olyan mákvirág az bírja a füstöt :) /

2012. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene,de lehetőleg szólj neki előre,hogy ne körömcipőt és kisestéylit vegyen fel!
2012. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szalonnasütés nem tetszene, mert nem szeretem, de a csónakázás bejönne, de inkább fürdőruhában, főleg, ha gumicsónakról van szó.
2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!