Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb fiúbarát. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiúbarát. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk általánosban kb 1 éve a legjobb fiúbarátom és neki is én vagyok a legjobb lánybarátja. Az utóbbi időben többet érzek iránta mint barátság, nagyon féltem, egy napig nem beszélünk már hiányzik. Nagyon szeretem. Mondta, ha valami van csak rám számíthat, csomószor felhív csak úgy is.
2012. aug. 27. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Gáz. Sokkal vészesebb, mint egy vad idegenhez odamenni, vagy egy alig ismert személynek vallani... Nagy a tét. Ha ő nem tekint úgy rád akkor megromlik a viszony. Ő távolságtartó lesz, te meg szenvedni fogsz.

Szóval, valahogy próbálj meg nyitni felé ÚGY is. És ha veszi a lapot, akár csak szépen lassan is akkor megy majd minden magától, de NEM SZAVAKKAL kell intézni a dolgokat. Az a legtrébb és legpocsékabb megoldás ami létezik.

2012. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze sosem merném úgy konkrétan elmondani. az utóbbi hétvégén közelebb kerültünk még jobban egymáshoz. csak mentünk az utcán és megöleltük egymást meg ilyenek... (amúgy csomó ismerős azt hiszi hogy járunk, meg kérdezik h miért tagadjuk. őt ez nem érdekli, engem viszont zavar, mert nem hiszik el)
2012. aug. 27. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogd meg a kezét, nyúlj hozzá gyakrabban.

Kezdj rá úgy nézni és mosolyogni.

Változtass pozitívan a külsődön, hátha jobban bejössz neki.


Ha pedig úgy érzed eljött az időd, akkor nehogy megcsókold, mert tényleg gáz, ha csak ő a barátod és a legeslegjobb is... szóval adj neki egy puszit. Majd később növeld a dózist.

2012. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? amúgy nekem sose volt ilyen mázlim mint annak a sráck akit kinéztél magadnak nekem kellet mindig próbálkozni de visszatérve a kérdéshez ha teccel neki jó az alkalom öld meg a és smárold le de csak ha látod hogy bejössz neki mert ha nem akkor nem lesztek legjobb barátok
2012. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ő biztosan nem merne így próbálkozni, tudom, mert ismerem mint a tenyeremet:) amugy a puszi jó ötlet, de megcsókolni biztosan nem fogom, majd max ha annyira egyértelmű helyzetbe kerülünk.

amúgy 15 mind2en

2012. aug. 27. 01:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, és neked is bejön ő, akkor jöjjetek össze. Nem kell azon filózni, hogy mi lenne ha. Ha nem jön be akkor ez van. Mi van hogyha pont ő az igazi? Egyetlen lehetőséget sem szabad elszalasztani.
2012. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

most elmondok valamit, ami nálam így van de lehet, hogy másnál nem. Én csúnya lányokkal nem szoktam barátkozni, de ha mégis, akkor nem szoktam fogdosni, sőt még hozzáérni se.

Ha szép lány vagy, minden esélyed megvan, csak nyitnod kell. A lánybarátaim 95%-a szép, csinos, és okos. :D

2012. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!