Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez ciki, összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki, összejönnétek pasival így ha ezek az előzmények? (lent)

Figyelt kérdés

A strandon odajött hozzám egy srác akit látásból ismerek és bejelentette hogy tetszek a haverjának.

Én meg rákérdeztem hogy miért nem ő jön akkor oda?

Erre pár perc múlva odajött a taggal és a gyerek makogott valamit hogy ő soha nem megy oda senkihez és azért megiszok-e egy italt vele.

Én meg egy -majd máskor-ral leléptem.

Olyan cikinek érzem, 12-13 évesen ez még szerintem elmegy, na de 20-on felül?!

Olyan érzésem volt mintha nem tudom milyen ijesztő szörnyetegnek gondolna amiért nem lehet megszólítani vagy nem megy oda ő és inkább rámküldi a kommandót :D

pedig egyedül voltam...

csak, ha félelmetes vagyok akkor meg minek tudatni velem hogy tetszek?

nem tudok ezen kiigazodni


2012. aug. 27. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Félénk volt a tag azért küldte a haverját, nézd el neki.
2012. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen félénk, nem mer kezdeményezni, emiatt szerintem nem elítélendő. ismerd meg jobban
2012. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hááát egy próbát megér ha igazán tetszik a srác.Egy randi még nem a világ,ha nem jön be,nem jöttök össze és kész.


22/L

2012. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erről most egy olyan szitu jutott az eszembe, hogy vele mész valahol az utcán, és egy idegen csávó odaszól neked valami obszcén dolgot. Ő meg, mint aki meg sem hallotta menne tovább, nem csinálna semmit, oda se szólna h álljon le...

Én ezeket hívom csicskáknak.

2012. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerencsételen :( pont hogy ezeknek tetszel igazán, aki lazán oda suhan, és nyom valami csajozós dumát annka nem! így, hogy összevissza makogott, látszik, hogy eszméletlenül odavan érted :)
2012. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába. Ha neked olyan kell aki minden nőhöz bátran odamegy, várj olyanra.
2012. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon nem tetszett a dolog, ez az igazság

egy törékeny, sovány csajnak képzeljetek el, olyan védelemre szorulónak.

na hát várnám a védelmet, de úgy érzem a hozzá hasonlóktól hiába :D

lehet hogy igazán tetszek neki, de hiába lenne jó külsejű (mert tényleg nem ronda) emiatt nem igazán van esélye nálam, ezzel ellőtte

2012. aug. 27. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyen nebántsvirágokkal nem tudok mit kezdeni, ezzel egy isteneset veszekedni se lehetne, mert sírva fakad...

Nálam a határozottság a nyerő, szóval valszeg én is úgy reagáltam volna, mint te, talán egy fokkal udvariasabban.

2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4-es: nekem is ez a szituáció pörgött le az agyamban csak durvábban.

mondjuk hogy egy srác egy buliban rámmászik, elkezd tapizni és hasonlók.

egy ilyen srác meg mit csinál? vagy meg se mer szólalni csak néz aztán utána még engem szid le

esetleg bátortalanul kiböki hogy hát ő az én barátnőm... a másik srác meg a szemébe nevet és tapiz tovább?

nagyjából ilyenek a félénk pasik, barátnőm szereti nagyon a hasonlókat és buliban mikor közösen voltunk láttam pár kínos szitut

2012. aug. 27. 19:27
 10/11 A kérdező kommentje:

azért lehet velem veszekedni és temetések kivételével sehol sem sírok :D de a Férfi legyen a nagybetűs Férfi aki nem hagyta trében a barátnőjét ha piszkálják.

meg hogy még a csaj védje meg őt :D

nem kell egyébként félteni de egy kapcsolatban nem én akarom hordani azt a bizonyos nadrágot :)

2012. aug. 27. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!