Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelentheti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentheti?

Figyelt kérdés
Egy lány áthívott hozzá filmezni valamelyik napra, úgy, hogy egyedül lesz otthon. Még annyira nem ismerjük egymást, de ez azt jelenti, hogy szexelni is akar? Nyomuljak rá? Vigyek valami alkoholt, hogy jobb legyen a hangulat?:D
2012. aug. 29. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy filmezni akar, igen
2012. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem ez csak nálunk pasiknál szinonima a szexre :D
2012. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vihetsz egy kis nasival, viszont nem biztos, hogy azt jelenti, hogy ágyba akar vinni. De úgy is látni fogod, hogy kelletti-e magát...
2012. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondták már neked ezt a régi-új közmondást, hogy a nők agyának és táskájának rejtelme örökre titok marad a férfiak számára?


Lehet. Talán. Igen, vagy nem. Készülj minden eshetőségre!

2012. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomulj rá és ne vigyél alkoholt, ha csak nem szereti nagyon, mert ki tudja, lehet, hogy tényleg csak filmezésre akar áthívni, aztán nehogy ebből probléma legyen!
2012. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj? Am szerintem popcorn-t vigyél.
2012. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!