Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 21 évesen képtelen vagyok kapcsolatot létesíteni férfiakkal. (a hülye poénok előtt leszögezném, hogy hetero vagyok)

Figyelt kérdés

Nem voltam még igazi randin és nem is vágyom rá. Feszült volnék és kínos lenne a búcsúzás, főleg ha nem jön be nekem a srác, ő meg vívódna, hogy megcsókoljon-e, vagy ne....szóval, a randik gázosak, ha elhívnak, sosem megyek. A baj csak az, hogy amúgy meg nem sok férfi van körülöttem. Akinek én tetszem, az nekem nem jön be és fordítva...Velem van a baj, vagy csak nincs az életemben olyasvalaki aki "elég jó " lenne nekem? Finnyás vagyok? Így sosem lesz pasim...nem a herceget várom én a fehér lovon, de miért van az, hogy még soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy tetszett volna nekem valaki, akivel összejöhettem volna? Nem vagyok egy csúnya lány...szerintem. Bár ki tudja.

A lényeg, hogy már minden barátom jár/járt vkivel, és lassan kezdem úgy érezni, ki maradok valamiből. Oké,kicsit álmodozó típus vagyok, az észt előbbre tartom a küllemnél, őszinte vagyok és nem szeretem a mellébeszélést, de nem vagyok hisztis, megértő vagyok, stb...nem hiszem, hogy a természetemmel lenne gond....vagy nem tudom...tényleg nem.Lehet, hogy a világon páratlan számú korombeli van és épp nekem nem jutott senki, vagy mi van?


2012. aug. 30. 20:31
 1/6 Hunter92 ***** válasza:
100%
Dettó, szinte ugyanezt hallgattam egy csaj ismerősömtől vagy másfél éve. Már egy éve van barátja, akivel boldogok. Nyugi, majd megtalálod, azt akivel összepasszoltok.
2012. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

Hunter: te neked és nekem kísértetiesen hasonló csaj ismerőseink vannak :D


kérdező: ha a leírtaknak csak a fele igaz már akkor jók vagyunk :D


túlfilózós 1 darab vagy az 1x biztos :) egész helyes. kétlem h vénlánnyá válnál no para :)

2012. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Mér pedig senkinek nem hullik az ölébe egy olyan pár akiről álmodozik hogy egy olyan dejó lenne.


Azért tenni is kell, elsősorban kimozdulni otthonról és talán mellőzni a netet, és ne társkeresőzz. Odakint gyorsabb sokkal.


Amúgy meg az elutasítás mindig benne van a pakliban. Kockázat nélkül nincs győzelem.

Van aki csalódik 100x mire megtalálja azt akivel boldog lesz. (és talán nem csak 1 évig tart vagy 3)


Így ne ragadj le 21 évesen! édes istenem!Ébredj fel rózsaszálam mert különben valóban vén lány leszel nagyon hamar.


Amúgy meg ne azon lovagolj h kinek van vagy kinek nincs. Fiatal vagy még.


DE! Ne a babérjaidon ücsörögj!

2012. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem finnyás vagy, hanem rossz az önértékelésed.


"nem vagyok hisztis, megértő vagyok, stb" ezt honnan tudod? nem inkább csak gondolod magadról?


tanácsom, hogy vedd lazábban az egészet. az hogy megcsókol-e, az például a srác problémája, nem a tied. vagy a randi végére hívd oda valami barátnődet, és a jelenléte biztos kisegít.

2012. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:

egyébként meg szerintem valami olyasmit láthatnak róülad külsőre az emberek, hogy körbe vagy falazva mintha a berlini fal mögött állnál ami mintha még nem omlott volna össze. Szóval van előtted egy magas fal és az is lehet h van rajta egy lista amin belül a pontoknak meg kell felelni.


és lehet valami ilyesmit sugárzól...

2012. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs veled semmi baj.

És van akinek az ölébe hullik...könnyű annak, aki 8.-os korában megtalálta a másikat, vagy már ovi óta ismerik egymást,vagy egyetemen összejöttek, és fele annyi se mozdultak ki otthonról. Aki pedig évek óta barátok, arról már ne is beszéljünk. Te neked úgy látszik nehezebb utat jelölt ki az élet, nem volt szerencséd.

Más rátalálni a tűzre, és más magadnak csiholni. Az ember előbb utóbb megunja, hogy akármennyit mászkál a sötét erdőben, nem találja a tüzet - nincs szerencséje-, úgyhogy eljut arra a pontra, hogy inkább leül, és az első két követ ami a kezébe kerül, csinál vele tüzet. Örökké nem lehet várni a szerencsére, unalmas.

Szóval, nincs veled semmi baj. Annyit tudsz tenni, hogy többet mászkálsz, és nyitott szemmel járkálsz, és közvetlen vagy. A görcsölés felesleges, és nem kell azon se kattognod, hogy úristen fel kell emelned a feneked, mert ez csak kapkodást szül.

Csak azért ne gyárts magadba hibákat, és nem létező defekteket, hogy így nyugodtabb legyél "legalább magamon változtathatok".

Hol fogsz te arra emlékezni, hogy 20-22 vagy, 23 évesen találkoztál az első szerelmeddel? Mi lesz az a pár év 60-70 év távlatból? Most persze, óriásinak tűnik...

2012. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!