Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a barátomnak nem szimpi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak nem szimpi az új ismerősünk, akkor már én se ismerjem meg jobban?

Figyelt kérdés

Most lettem egyetemista. Megismertem egy srácot,vele már párszor találkoztunk, össze is haverkodtunk, úgy érzem, vele fogom eltölteni az egyetemi éveket, jó barátok leszünk.

De egy csaj hozzánk akar csapódni. Vele most találkoztunk először,és nekem egész jófejnek tűnt, viszont a fiú"haveromnak" nem tetszett, nem szimpi neki. Szerintem viszont aranyos csaj. Szeretném jobban megismerni,de semmiképp nem akarom,hogy a srác ezért eltávolodjon tőlem.

Vélemény?

18/L


2012. aug. 31. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan milyen viszonyban vagy a fiúval, de ha a srácnak bejössz,engem is zavarna, ha egy csaj ránk akarna akaszkodni,úgymond 'közénk állni'. Persze ha barátnőket is szeretnél,még beszélhetsz a lánnyal.Külön a fiútól. Nem vagytok összekötve, azzal barátkozol akivel akarsz.
2012. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem a barátod vagy... nekem is vannak olyan barátaim akik nem csípik egymást, na és aztán? nem egyszerre találkozom velük max... nem vagytok összenőve igaza van az elsőnek ;) találkozzatok külön :)
2012. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!