Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs nagy darab testem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs nagy darab testem és magas sem vagyok, akkor mehetek fizetni prostinak, hogy egyáltalán legyen valami öröm is nővel az életemben?

Figyelt kérdés
Nem kellek egy lánynak sem kapcsolatra ilyen testtel, a fejemről nem is beszélve.

2012. aug. 31. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ok
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, menj nyugodtan
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

eridj b@zdmeg

az ilyen szellemi toprongyra bizony ráfér

2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De egyszerre raktuk ki majdnem ugyanazt a kérdést. :D
2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked az öröm, hogy megkapsz egy prostit pár ezer forintért, akkor hajrá. Csak légyszives, ne nevezd őket "nőnek".
2012. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi vagy és sovány, akkor keress egy kicsi sovány lányt vagy egy kicsi dundit, amelyik jobban tetszik.

Persze ha bombázót akarsz, akkor lejjebb kell adnod az igényeidet.

De a nők nagy részének nem a külső a fontos.

2012. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 19:32


Az alacsony 150-160cm magas lányoknak is legalább 175-180cm magas fiú kell. Azt meg nem mondanám, hogy a lányoknak nem a külső számít, ők nekik még inkább az számít, hogy jól nézzen ki egy fiú, de főleg, hogy magas legyen és izmos vagy pénzes.

2012. aug. 31. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el én is elszeretnék mert lányoknál semmi esélyem, csak az a gond velem, hogy én még a prostihoz is gyáva vagyok.


Sok szerencsét!

2012. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!