Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a férfiak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak vagy a nők számára fontosabb a leendő párjuk külsője?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem valahol mindkét nemnek egyformán fontos ez, csak valaki már kicsit túlzásba viszi.
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
A nőknél egyenesen arányosan csökken a külső iránti igény a bankszámla nagyságához képest.
2012. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Az én környezetemben azt tapasztaltam, h inkább a férfiaknak fontosabb a párjuk külseje, h viszonylag szép legyen szívük választottja

18/L

2012. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

szerintem mind a 2 félnek fontos a külső is.

Mindenkinek megvannak az igényei.


Az már más kérdés hogy ami neked vagy neki szép az nem biztos h nekem szép, illetve ami nekem szép az nem biztos h neked az.

2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
azért az ép testben ép lélek mondás takar ám valamit.a külső fontos kell hogy legyen mindenkinek.mindegy h fiú vagy lány az illető.
2012. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiaknál fontosabb..Míg egy férfi nem áll szóba egy olyan nővel,aki nem tetszik neki legalább egy kicsit, addig egy nő igen és keresi közben, a belső értékeket, amik ( ha vannak) később abszolút helyettesíteni tudják a külső"hibákat".
2012. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
6-os! Ezt a marhaságot te tényleg elhiszed????
2012. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:
szerintem is valóban erősen túloz a 6-os válaszoló...
2012. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, h elhiszem-e, hanem , h ez a véleményem, ez a tapasztalatom, : a férfiaknál eleve sokkal fontosabbak a külső ingerek..!

Persze mindig vannak kivételek, és nem is kell egyetértenie mindig mkinek :)

2012. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mondatodnak nem az első részével van a gond édesem, a férfiak sosem hazudták azt, hogy nem fontos a külső. Ellenben amit a nőkről írtál, az még régebben sem állta meg a helyét, a mai világban pedig még annyira sem.
2012. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!