Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2. osztályos gimnazista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. osztályos gimnazista vagyok (16/F), és egy elsős lány tetszik. Fiatalabb lányok, ti viszonoznátok a szemezést, mosolyt, ha nektek is bejönne a srác? Mit szólnátok, ha odamenne hozzátok dumálni, és mi az a szöveg amitől nem küldenétek el egyből?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha nem a "szia cica, van gazdád?" szöveggel jössz akkor nem küldelek el

16

2012. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha bejön nekem a srác alap :D

Örülnék ha oda jönne, és bármijöhet ami nem ilyen nyomulós szöveg :)

2012. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 2. voltam 15/L
2012. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mégis egy magamfajta 2.os rác milyen szöveggel állhatna egy elsős lány elé?
2012. szept. 1. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló:


Szia, milyen órád lesz?

......

És ki tanítja?

......

És neked ő szimpatikous?

......



ha így elkezde a többi téma jön magától és remélhetőleg beszélgettek egy jót

minden nap egyre többet

1-2 hét múlva elhívhatod valahova

2012. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyszabály:CSAK akkor kezdeményezz,ha nincsenek a közelben a barátnői.

Alap,hogy viszonoznám :P

A csajozós dumákat felejtsd el,tutira megutál egy életre ha a "tetszel nekem,én is neked?" stílusú szövegeket nyomod.Beszélgethetsz vele suliról,hobbiról,vagy csak simán kérdezd meg,mennyi az idő. (tudom,béna szöveg,de ha bejössz neki,tök mindegy :D)

Vagy az előző hozzászólások között olvastam,hogy kérdezd meg,milyen órája lesz,ki tanítja,stb. bár a tanárokról annyira szerintem ne érdeklődj,mert könnyen lehet,hogy ha még nem ismeritek egymást nem bízik meg benned,és fél elmondani a véleményét egy-egy tanárról.

Vagy ha egyedül nem megy,menj oda a haverokkal dumálni,mikor a barátnőivel van.Talán viccesebbre sikerül,lazábbak lesztek,és legközelebb könnyebb lesz odamenni hozzá,ha már egyszer beszéltél vele :)

És nagyon becsülöm,hogy kezdeményezni akarsz,sok fiú nem mer ilyeneket lépni manapság :) Csak hajrá!

2012. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!