Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért vagytok elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok elutasítóak egy rendes fiúval?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még sosm volt barátnőm, de többször próbáltam már strandon leszólítani lányokat, de továbbmentek, ha utcán akkor sem nagyon álltak velem szóba, pedig én jó beszélgető partnernek tartom magam.

Gondoltam már arra is, hogy talán csúnya vagyok azért nem szeretnének velem ismerkedni a lányok, hisz képtelenség, hogy csak a parasztokat fognám ki a sok próbálkozásból, valószínübbnek tartom, hogy tényleg én vagyok az oka, és valamit nagyon elszúrok.

Alapjában véve én egy komoly ember vagyok, nem nagyon járok szórakozóhelyekre, de még arra is rávettem magam múltkor, hogy elmenjek az egyik helyi szórakozóhelyre, sikerült beszélgetnem pár lánnyal, de nem hozott sikert.

Nagyon magam alatt vagyok, 20 éves vagyok, ideje lenne találnom magamnak egy normális lányt, de ha így haladok sosem fog sikerülni :(

Lányok, ti mit gondoltok erről, az én hibám? Hol rontottam el, mit kéne csinálnom?-Jó azt tudom, hogy nem itt siránkozni, de már mint olvashattátok, szinte mindent megpróbáltam.



2012. szept. 1. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj, és húzz el csajozni! Vár a nagy világ pár kis k*rva miatt nem érdemes feladni.
2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom. Ahhoz, hogy válaszolni tudjak, jobban kéne ismernem téged. De a leírtak alapján nem veled van a gond. Lehetséges, hogy akiknél bepróbálkoztál, nem jött be a külsőd. Az ilyen ismerkedésnél a külső alapján ítél az ember. Más okot nem tudok... Remélem segítettem valamit :) és sok sikert!

16/L

2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üdv a mai, szomorú valóságban kedves kérdező:(
2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
küldj képet privátban, ha a külsőddel van baj, abból kiderül
2012. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet az a gond hogy làtjàk rajtad hogy nagyon akarod őket.Nekik ez nem kihívàs mert a lànyok is szeretnek harcolni az elérhetetlenebbèrt...elcsâbítani egy több lànynak is kellő srácot.Tudod a lànyok ösztönösen a kiszámíthatatlan de nem feltétlen bunkò sràcokra buknak akik nem mutatjàk ki teljesen h a csaj a mindenük.Ìgy küzdeni kell a figyelemért,azért hogy a kapcsolat alatt mindig szexik legyenek szval az ilyen pasik melett nem lesz egy nőből havi egyszer szexelő kinyúlt mackòban màszkálò lenőtt hajù hisztérika

aki pokolba kìvànja az èletét.valljuk be az ilyen élet senkinek se kell...minden csaj hercegnő akar lenni de nem mindegy higy i a herceg.Ne akard őket annyira..inkàbb legyél laza de ne eröltetett.remèlem èrted a lényeget.

2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert - a többi sorstársadhoz hasonlóan - te is azt gondolod magadról, hogy rendes fiú vagy, pedig ez nem így van. Egy önbizalomhiányos, nyavalygó, könnyen kihasznáható marha vagy, aki ha ilyen marad, 10 éven belül egy ócska ribanc férje lehet, aki csak a pénzére hajt majd.
2012. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te hallod én is így jártam, de volt azért, akivel lehetett dumálganti, csak tudod láttam az arcán annak is az érdektelenséget Tudod miért? Mert mi ronda pasik vagyunk. ŐK meg a tökéletes herceget várják. Hát ilyen felszíneseke ezek a mai lányok. Látod eza egyik előttem válaszoló is egyből képet kérne rólad, ítélekezne feletted pusztán a külsőd alapján, ilyen aljsa a női nem. Én mondom neked egy normális lány sicns már, aki ne lenne foglalt, Irány prostizni!
2012. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Küldtem képet
2012. szept. 1. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:

én is kérnék.


de azért kiváncsi lennék a magasságodra is. Hány cm vagy ?

2012. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a kedves 7. hozzászólónak jó a bányarém is... Te is ugyan úgy a külsőt nézed meg legelőször ha az utcán futsz össze valakivel, kár az ellenkezőjét bizonygatnod, úgy sem hisszük el! Na meg figyelj már, ha ennyire aljas a női nem, akkor mi a fenének kell neked nő? Mit siránkozol akkor, hogy nincsen? Örülj neki, hogy nem keseríti meg egy nőstényördög sem az életed!


A kérdésre a válaszom pedig az, hogy talán azért nem jön össze, mert süt rólad, hogy mennyire akarod!

Én is így voltam. Nagyon akartam, hogy legyen valakim, akkor az istennek sem jött semmi össze. Amikor úgy voltam, hogy tök jó egyedül, boldog voltam egyedül, sugároztam - akkor ne félj jöttek a jelentkezők, na igaz

mindegyiknek nemet mondtam és nem azért mert a tökéletesre vártam, hanem mert akkor szabadságra vágytam, valahogy érthető is volt szakítás után nem sokkal.

Sokszor kérdezték akkortájt, miért nincs palim? Mondtam nekik: mert jó egyedül. Nem akarták elhinni, hogy nem akarok pasit! Megakartak győzni engem, hogy nekem márpedig kell!


Ne vedd olyan komolyan ezt az egészet, ne görcsölj rá! Vedd lazán, ne úgy menj el valahova most én akkor becsajozom, hanem úgy, hogy én most elmegyek egyet szórakozni!

Én akkor jöttem össze a volt pasimmal, amikor nem is akartam már senkit, éppen akkor tettem le az egészről, nem is érdekelt csak hogy én jól érezzem magam. Erre akkor jött ő tök véletlenül.

2012. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!