Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy ocsmány vagyok és valószínűleg egy számomra vonzó lánynak sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
De a legrosszabb, hogy már csak csúnya lányoknál is próbálkoztam, de még nekik sem kellettem. Emiatt már csúnya lányoknál sem merek próbálkozni, idejuttotam. :(

2012. szept. 2. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Próbálkozz fiúknál.
2012. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh bazzmeg itt a baj nem kicsi. Na szóval. Mi rajtad az ocsmány szerinted? Nehogy azt merd írni, hogy minden...:D Felsorolást kérek.
2012. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én el tudom fogadni, hogy ocsmány vagy...
2012. szept. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy kutyát
2012. szept. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én lányban vagyok így

hiába próbáltam esélyt adni a hasonló csúnyáknak akiket elvileg érdemlek, nem ment

és igen, nekem is nehéz ezt elfogadnom hogy egy helyes, normális pasinak sose fogok kelleni

talán azért ilyen nehéz mert minden ember szereti a szépet, szeret nagyjából szimmetrikus, bizonyos arányú arcokra nézni... nagyon ritka szerintem aki egy "csúnya" embert tart szépnek.

2012. szept. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 grofuram ***** válasza:

1. ratyi vagy :D

2. pofon egyszerű: gyúrj mint atom, hidd el lesz hatása rendesen

3. vegyél egy faszpumpát és használd ezerrel, majd véletlenül vegye észre egy haverod a lompost aki aztán elhinti a szélben

4. szóval ha kigyúrod magad + förmedvény nagy farkad lesz, hát öregem ha így sem megy akkor legyél erőszakoló :D


ja és csaj hozzászóló: te meg ha kövér vagy fogyás, ha külső hiba akkor meg tanulj legyen jó melód keress sok pénzt és irány a plasztika :D

2012. szept. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, csúnya fiú még a csúnya lányoknak se kell. Bele kell törődnünk, még ha nehéz is. Járj prostikhoz, úgy legalább a szex iránti igényedet kielégítheted!
2012. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os ...az egész testemet plasztikázni kellene, arra meg az életben nem lesz pénzem akármennyire tanulok :D

nem vagyok egyébként elhízva

2012. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!