Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel a buszmegállóban minden reggel találkoztam és beszélgettünk.3 hónapja nem találkoztam vele ,viszont 2 hónapja írogat nekem facebookon,érdeklődik felőlem stb. Az üzenetére megpróbálok a lehető leggyorsabban válaszolni(max 1nap) ő viszont 4-5 napig nem is ír vissza. Elején mindig visszakérdeztem hogy ne haljon meg a beszélgetés,de egy idő után mikor úgy éreztem hogy csak untatom mert 4-5 nap mire válaszol,megpróbáltam lezárni,nem kérdezek vissza csak tömör válasz és kész.De nem,továbbra is ír.Haverom szerint csak az elfoglalt, nehezen kaphatót játssza ezzel, egy lány barátom szerint pedig csak unatkozik.

Ha van itt olyan nő aki szintén ezt csinálja vagy férfitárs aki már átélte,az írja már meg hogy mi van mert én már egyre jobban nem értem a nőket.:D



2012. szept. 2. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én átéltem. le kell szarni :) vedd lazán.
2012. szept. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

talán kérdezd meg őt :D

lehet nem face függő :)

de nyilván nem v az elvégzendő dolgok toplistájának élén.

2012. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

nem is lehet őket megérteni, ne is akard.


én fiú vagyok, és van egy lány 15éves.

élőben megismerkedtünk, tök jól elvoltunk, elnevetgéltünk, szórakoztattuk egymást, megdugtam, úgy éreztem bejövök neki.


Felvettem face-n, és írok neki bármit, 1-2 szóban válaszol mindig, néha 3-4-ben. nem kérdez vissza.

Azt mondja szívesen elmehetek hozzá ha akarok.

Namost én leszarom mit akar és mit nem. Befejeztem. Nem is érdekel hogy húzza-e az agyam, vagy játsza a nehezen kaphatót, vagy nem érdeklem...felejtős, és javaslom neked is tedd ezt.

Ja és találkozgass vele ha lehet, és ne csak buszmegbe. aztán térj mindig a lényegre. Ne találgatózz hogy szerinted így meg úgy kéne. Csak csináld és mond, hogy érezze hogy határozott vagy.

2012. szept. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem face függő,én se szeretek face-n lógni,csak ilyenkor megyek fel rá mikor valaki rám ír.Viszont van egy fórumoldal amire mind ketten regisztrálva vagyunk,és az adatlapja szerint 10-23 óra között konkrétan ki se lép csak 1-2szer.Na most azalatt a 13 óra alatt nem képes 2 sor visszaírni?


3.válaszoló:A helyzet az hogy már a buszmegbe se találkozunk mert én 1 hónapja dolgozom ő pedig idén lesz végzős.

2012. szept. 2. 02:26
 5/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
13 óra? gondolom nincs mindig a gép előtt csak ott hagyja.
2012. szept. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, az oldal úgy működik hogy 15 perc semmitevés után automatikusan kilép.
2012. szept. 2. 02:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Te most tulajdonképpen mit szeretnél? Bátorítsunk? Lebeszéljünk?
2012. szept. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pasit. Ha érdeklődne irántad, akkor alig várná hogy levelezgethessetek. Meg így főleg gáz hogy egész nap ott pocol a gép előtt és nem bír visszaírni.
2012. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

03:21

Nekem se bátorítás se lebeszélés nem kell.Csak azt szeretném tudni miért csinálja.Amiket ír nekem abból az jön le hogy ő szeretne valamit.Meg amikor beszélgetünk akkor is volt egy két jel.Pont ezért nem értem miért nem képes visszaírni.Mikor beszélgetünk meg be se áll a szája.:)

2012. szept. 2. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan hogy miért nem ír neten, mikor máskor meg jól elvagytok.
2012. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!