Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet első randin beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismerkedtem neten 1 lánnyal, s el szeretném hívni 1 randira(séta 1 parkban). 1 hónapja beszélgetünk, nagyon sokat, s elég gyakran beszélünk telefonon is; tehát az alap meg egyszerűbb dolgokat már rég kiveséztük. A gond az, hogy telefonon keresztül sem mindig van téma... Miről lehet beszélni? Valamint szivesen fogadok minnél több jótanácsot! :) 17/F vagyok, s 17/Lány az illető.



2012. szept. 2. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

akármiről ami jól esik.csak ne politika,örmény helyzet,élet rejtelmei stb... ezeket kerüld

a könnyed témákat keresd

2012. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor jó nosztalgiázgatni..viccesebb sztorikat..
2012. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: milyen a könnyebb téma? Csak 1-2 példát kérek, hogy elképzelésem legyen.

2. Köszönöm, ez jó ötlet.

2012. szept. 2. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
mit a második írta olyasmiket.
2012. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem!:)
2012. szept. 2. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces dolgokról, történetekről. De nyugi, a téma úgy is jön magától. Én nem izgultam első randira menet a barátommal. Mi is beszéltünk egymással interneten, ott is volt mindig téma, első randin is volt és most is van. Ha esetleg nem lesz, nézd őt hosszan, nézz mélyen a szemébe. Ne parázz! :) 17/L
2012. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyit sem tudsz, akkor inkább ne randizzál senkivel!
2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 okoska31 ***** válasza:
100%
azért a nosztalgiázáskor az exek témakör kőkemény TABU!!!
2012. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb lenne azokat felsorolni, amikről nem jó első randin beszélni. Ilyenek az exbarátok, exbarátnők, s mint írták, a politika. Plusz ne dicsérd a jelenlevő más csajokat, bár talán ezt írni sem kell. :)

Telefonon azért más beszélgetni, mert ott súlya van a hallgatásnak, kellemetlen, de élőben nem baj, ha vannak szünetek. Arról beszélj, ami érdekel, és őt is arról kérdezd, ami érdekel. Legjobb olyan témát indítani, ami adott. Példák:

- moziban: milyen filmeket szeretsz? kik a kedvenc színészeid? színházba is jársz?

- étteremben: milyen ételeket szeretsz? (fogyókúra témákat kerüld!) kóstoltál már mexikói/kínai/thai kaját?

- utcán: nézd, mi épül ott! te milyen házban laksz? milyen házat tudnál elképzelni később, ahol szívesen laknál?

Vagy egyéb témák: kinek drukkoltál az olimpián? követted a paralimpiát is? Mit sportoltál kiskorodban és most?


Szóval ragadd meg azt a témát, ami adja magát, de mint írtam, nem gáz hallgatni. Sőt, a sok locsogás helyett még jobb is. :) Ha hallgatsz, beszélj a szemeddel, a mosolyoddal... nyugodtan érzékeltesd, ha tetszik neked.


És ne félj, ő ugyanúgy izgulhat, mint te!

2012. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!