Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvan:D kérdése:

Meddig tart egy kapcsolatban az a ''rész'' ameddig a pasi fizet mindent? Pl italt, mozijegyet. Stb mert már kezdem magam tehernek érezni. L/18

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 02:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első perctől megbeszéltük. Erre nincs szabály. De engem nagyon zavar, ha "kitartott" vagyok.
2012. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Változó. Nálunk már 4 éve tart, annak ellenére, hogy komolyan tiltakozom. Ezt vele beszéld meg, mert mindenki másképp gondolja.
2012. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Annak a "résznek" elvileg örökké kéne tartania
2012. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
80%
A házassági szerződésig. :)
2012. szept. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem éreztem tehernek, hogy fizessem a lány részét is, az más kérdés, hogy volt pár édes drága barátnőm, aki ezt nem igazán érdemelte meg :D
2012. szept. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hát még nagyon a kapcsolat elején járunk...de én se szeretem ha mindent fizetnek ,úgy érzem h kizsákmányolom holott ő saját maga kereste meg a pénzt (nem is a szülei)... már szóltam neki h figyu nem kell ám mindenre meghívnia de ragaszkodik hozzá ( hát igen micsoda férfi <3 :D) szóval akkor csak hagyjam? v ne?
2012. szept. 3. 02:40
 7/24 anonim ***** válasza:
És a te anyagi helyzeted?
2012. szept. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
51%
Miért vonnád meg tőle ezt a kiváltságát, hogy kedve szerint saját költségére kedveskedjen neked?:)
2012. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
most az anyagi helyzetem h jön ide? nem csinálok neki akkora költségvetést..én is ki tudnám fizetni...csak mégis izél a dolog
2012. szept. 3. 02:45
 10/24 A kérdező kommentje:
hát ez egy jó felfogás :) tetszik :D akkor még meghagyom neki ezt a kiváltságát :) majd belül ledumálom magammal v nem tom :D
2012. szept. 3. 02:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!