Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért engedett ennyire közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedett ennyire közel magához?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal. Nagyon közel engedett magához, megnyílt és úgy érzem nem teszi ezt meg akárkivel, de másnap le is zárta és teljesen flegma lett.


Azóta sem tudtam vele normálisan beszélni. Olyan mint valami bezárt széf amit nem lehet kinyitni. Ha meg erőszakkal próbálod még be is riaszt :D


Mit tehetek?

Igaz, a lány kapcsolatban van, de az is lehet, hogy csak kalandozott. Nekem viszont tetszett amit mutatott magából és szeretnék folytatást, de úgy látszik ez nem olyan egyszű.



2012. szept. 6. 01:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

pár + info: csoporttársak leszünk pl. (egyetemi osztálytárs) de nem gondoltam volna, hogy ez így visszatartja.

Ha tudom, hogy ez ilyen szar lesz meg bonyolult bele se megyek.

2012. szept. 6. 01:25
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha van párja, akkor hagyd és tartsd tiszteletben.
2012. szept. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Normális, összetett tanácsokat kérnék, hogy mit tegyek..
2012. szept. 6. 01:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó de még barátok sem lehetünk? Miért kell ezért megsértenie?
2012. szept. 6. 01:27
 5/17 anonim ***** válasza:

merd dugni akart,te meg belementél ebbe a megnyílós lelki bánatba.

szerinted miért találkozik veled egy csaj akinek pasija van?

nem csoda,hogy kispadra kerültél.

2012. szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hallod ez is lehet. Esetleg később?
2012. szept. 6. 01:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon durván ráhangolódtam. Én folytatást akarok.
2012. szept. 6. 01:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem normális és összetett választ adtam. Ha továbbra is hajtasz rá, akkor egy tetű vagy. Miért nem lehet felfogni, hogy van párja? Jól tette, hogy bezárta magát előtted.
2012. szept. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nézd. A lány engedett közel magához valamiért. Gondolta volna meg...
2012. szept. 6. 01:45
 10/17 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy lehet megbánta amit tett? Majdnem megcsalta a barátját, de csak majdnem.
2012. szept. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!