Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzam a tudomására,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudomására, hogy majd megőrülök érte?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy fiú, neki viszont barátnője van. Már régebbről ismerem, ugyanis egy településen lakunk, azonban csak tavaly nyáron, amikor egy hónapig együtt dolgoztunk akkor kerültem egy kicsit közelebb hozzá. A lényeg, hogy tavaly én tisztában voltam vele, hogy bejövök neki, azonban nyíltan soha nem próbálkozott és ha próbálkozott volna, akkor is nemet mondtam volna. Mert bár nagyon kedves és aranyos, de kinézetileg viszont nem jött be. Ezt követően viszont összejött a volt barátnőjével, akivel lassan egy éve járnak, megint. Most nyáron viszont megint együtt dolgoztunk és az utolsó munkahéten teljesen rákattantam. Nem tudtam levenni róla a szemem és csak arra tudtam gondolni, hogy milyen lehet vele lenni. Így megpróbáltam szemezni vele, a közelében lenni. Az utolsó két munkanapon pedig úgy éreztem, mintha vette volna a lapot, bár lehet, hogy tévedek. Ebéd szünetben odajött hozzám s leült mellém, illetve "szívinek" szólított, amit eddig még soha nem tett. Most pedig, hogy vége a munkának ritkábban fogom látni, és fogalmam sincs hogyan legyen tovább?? Tippek???

(Bocsi, h ilyen hosszúra sikeredet) :) 20/L



2012. szept. 8. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk odamész hozzá és mondod neki h majd meg őrűlsz érte
2012. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnője van, de azért hajtasz rá? Legyen már bennetek tartás nők! 19/F
2012. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez van akkor, ha kicsi a település, és kevés a felhozatal, a falu egyetlen bikájára meg minden csaj tapad!

Adjátok körbe egymásnak, és ne önzőzzetek, így mindenki jól jár! Mondjátok meg neki, hogy bedobtátok a közösbe, és meglátjátok, ő se fog ágálni ellene!

2012. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg így van hogy egyre hajtanak 100-an a többit meg észre se veszi senki.
2012. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy félre ne értsétek. Igen, hajtok rá, mert a barátnője egyszer már megcsalta és azóta kitudja hányszor. Abban is biztos vagyok, hogy ha találna jobbat, akkor egyből otthagyná a srácot. Másodszor pedig nem a falu bikája, mint írtam is kinézetre nem a legjobb. Ráadásul csendes, akivel talán sosem beszéltem volna egy mondatnál többet ha nincs ez a munka.
2012. szept. 8. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban megismerted, rájöttél hogy kedves srác, megszeretted, de csaja van, és foglalt. Mi az, ami ezen a szitun nem érthető? Bármennyire is fáj, ez van! Esetleg várj egy kicsit, amíg hátha szabad lesz, és akkor lépj, de így max. csak a balhé lesz belőle!
2012. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de ha ugy elnyulod a baratnoje elol(ertem h nm jo a kapcsolatuk, de..)de akkor csk egy ribinek leszel beallitva.

ebben a korban ugyse olyan hosszuak a kapcsolatok..varhatsz.sok sikert

2012. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!