Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan találhatnék olyan lányt, akinek szeretetre, ölelésre van szüksége, miért vagyok ilyen szeretgetős típus?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a jó fiúk senkinek sem kellenek. Nem is szoktam kimutatni, hogy ilyen érzelmes, szeretni akaró típus vagyok. Inkább hideg, komoly, csendes, távolságtartó fiúnak látnak mások, de már tényleg nagyon hiányzik, hogy ölelegesske, szeretgessek egy lányt. Már arra is gondoltam, hogy fizetek valamelyik lánynak csak, hogy megölelhessem. Tudom, nagyon szánalmas vagyok, de egyre nehezebben bírom, sajnos nem kellek egy lánynak sem.

2012. szept. 9. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet. :)
2012. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább állj ki egy-két haverral egy forgalmas utcára "free hugs" felirattal! :D

Én amúgy szeretetéhes vagyok folyton, de foglalt. :)

2012. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj sokat, járj társaságba, nem lehetetlen ilyen lányt találni - saját magamat is mondhatnám példának, nekem is ugyan ilyen igényeim vannak - de szerintem inkább élőben próbálkozz, mint interneten. :) Hidd el nem mindenkinek a rossz fiúk kellenek! Ne érezd magad szánalmasnak, eljön a te időd is, meglásd!
2012. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ilyen.
2012. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha aranyos/mosolygós/barátságos kinézeted van a legtöbb lány meg fog ölelni ha viccesen felhozod nekik a témát ;)

Sőt puszit is adnak anélkül h bármi lenne köztetek és 2 szónál többet kellene beszélned velük ;)

2012. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!