Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam tudtára egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tevion kérdése:

Hogy adjam tudtára egy lánynak hogy nagyon tetszik (én is neki) és hogy ebből bármi is lehessen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 22:23
 1/3 taylortimothymatthew ***** válasza:
Hívd el sétálni és álisd meg váratlanul és vallj szerelmet. Meg fog lepődni, de ha te is tetszel neki akkor örülni fog ennek az eseménynek, vagy ha azt mondja, hogy gondolkodnia kell akkor adj neki időt.Ha valóban tetszel neki akkor a gondolkodás nem = nem el.
2012. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nezd,azet megiscsak tanacsos,ha te vallod be neki elsonek.

Ez valahoy igy van rendjen:D

De aztan tenyleg mindent bele;) Ha mar tudod,erzed,hogy te sem vagy szamara kozombos,akkor mar biztosan volt alkalom,hogy egy helyen legyetek,NA ilyenkor kell megragadni az alkal

mat;)

Es meg csak annyit,hogy szerintem barhogyan adod tutdtara,az csak jo lehet,ha nem pl a facebookon teszed:D szoval erted;)

2012. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azér annyira nem vagyok B@lfa.s.z hogy facebookon teygem :D de még azér az elején vagyok még sok időnek el kell telnie hogy ez jó legyen de köszönöm a választ:)
2012. szept. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!