Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves nő vaggok,25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vaggok,25 éves srác szeretne engem. Túl nagy a korkülönbség? Miről szeret beszélgetni az ő korosztálya? Mindig idősebb pasim volt, teljesen új a helyzet.

Figyelt kérdés
Kérlek,hogy részemre megalázó dolgokat ne irjatok...

2012. szept. 12. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most 33F vagyok. Mindig ugyanolyan korú vagy idősebb barátnőim voltak néhány kivételtől eltekintve. Tegyél vele e gy próbát mégis mit veszíthetsz?
2012. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez erősen ember függő, van aki 35 évesen is az ivásnak bulizásnak szg játékoknak él,de van aki már 20 évesen megkomolyodik. Sztem nem lehet besorolni kor alapján egy ember tulajdonságait
2012. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: szimpatikus a srác, vagy nem (ez nagyon sokat számít)? Ha erre igen a válasz, akkor beszélgetni még leállhatsz vele, csak vigyázz, hogy e puhatolózás közben ne bátorítsd túlzottan, és akkor vszeg többet tudhatsz meg róla, mint amit itt mi látatlanban össze tudunk kaparni. Én 36 vok, és nem meglepő módon voltam 25 is, de én csak magamról tudnék nyilatkozni, az meg nem biztos, hogy fedné a te amorózódat is.

Amúgy a helyedben házasságra nem nagyon számítanék vele, de jól még attól érezhetitek magatokat egymással, és hosszú ideig is.

2012. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Golan Trevize ***** válasza:
81%

Kérdés, hogy mit vársz ettől a kapcsolattól?

Házasságot? Gyerekeket? Mert akkor felejtsd el.

2012. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Benkoos ***** válasza:
Nem gáz.Nekem volt olyan"barátnőm",aki jóval idősebb volt nálam.Nálunk nem működött,mert éretlen voltam még,de mai fejjel(33)sem csinálnám másképp a dolgokat.Élvezzétek,amíg lehet,aztán meglátjátok.Neked jól esik,ha egy fiatal faszi látja benned még a nőt,neki meg vonzó lehet,hogy egy idősebb nő"tanítja".Sok sikert!
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyermekem már van,férjhez menni nem akarok,egy kis szerelmet,gyengédséget várnék a dologtól.Rabul ejtő arca van a Drágának :)
2012. szept. 16. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, nekem eddig talán egyszer volt fiatalabb barátnőm(nemrég, én 21 ő 17 volt akkor még), az egy nagy szar volt, korábban csak idősebbek voltak(3-5 évvel, tudom, ez nem 10, de arányaiban szerintem korrekt), velük jól elvoltam. Szóval szerintem teljesen korrekt, amíg van miről beszélni, meg jól érzitek magatokat egymás társaságában, addig le van szarva a korkülönbség, legyen az 1, vagy 20 év.


A "Kérlek,hogy részemre megalázó dolgokat ne irjatok..." annyit reagálnék, hogy jó nagy gyökér lenne, aki egy ilyen kérdésre bármiféle megalázó dolgot írna rád nézve, teljesen normális stílusban jött a kérdés, és a korkülönbség sem vészes(szerintem.) Szóval hajrá, csapassátok.:D


Ui.: a válaszolónak, aki szerint gyerekes dolog a játék - hatalmas tévedés. Az a gyerekes, ha semmi mással nem foglalkozol, nem az, ha kártyavár építés\barkácsolás helyett ez a hobbid. Főleg most, hogy ezer és egyféle játékból lehet válogatni, 3 tól 70 éves korig talál mindenki olyan játékot, ami szórakoztatja, nem véletlenül.

2012. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hosszú távon úgyis ez az ideális, mivel a nők tovább élnek, mint a férfiak, így legalább nem leszel özvegyasszony mellette.


26 F

2012. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg le nem írtad, hogy jóképű, addig szép dolgok jutottak eszembe. De ne haragudj, szerintem csak szexre szeretne megszerezni magának. Egy fiatal, jóképű, menő srác nem 35 éves gyerekes anyát fog "szerelemre" meg párkapcsolatra, hanem egy független, fiatal lányt. Téged valszeg könnyebb megszerezni szexre, és ezért téged is bepróbál. Bocsi, de nem megalázásból írtam, hanem mert ismerek sok ilyen fiatal jóképű srácot, és mindegyiknek ugyanarra kell a gyerekes, 30-as nő... szexre. Mert könnyebb megszerezni. Ez az igazság.
2012. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az utolsó válaszolóval abszolut nem ertek egyet. En is egy hasonlo helyzetben vagyok épp. 20 éves vagyok és a barátnőm 34 éves. Tökéletes a teste, nagyon jó beszélgetőpartner és kezdem úgy érezni hogy tényleg szeretem. Abszolút nem szexre kell pedig a korosztályának abszolút a csúcsa. Hatalmas szilikon mellei vannak amiket inadok de mint embert is szeretem!
2013. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!