Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi, mi lenne az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi, mi lenne az ideális hely, program?

Figyelt kérdés
Hello, röviden annyi,h 3 év után újra találkoztam az exemmel, s mindketten szabadok vagyunk.sokat beszélgetünk,van h hazakísérem melóból,stb...látszik h van esély rá,hogy esetleg újra összejöjjünk.Elvinném valahova,amitől lehetőleg újra belém szeressen,csak nem tudom,mi lenne az ideális.erre várok pár tippet.

2012. szept. 12. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg ahol először összejöttetek?
2012. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az sajnos nemjó,mivel az régen volt az iskolába,azóta mindketten dolgozunk.
2012. szept. 12. 13:07
 3/4 A kérdező kommentje:
szeretett régen bowlingozni/teke,sétálni,mozit is szereti,csak nemtudom melyik lenne pl ezek közül az ideális.mindegyiknél van jó/rossz oldal
2012. szept. 12. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először séta, leültök egy padra, meghívod fagyizni/enni, majd utána bowling jöhet v mozi.
2012. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!