Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak, ha egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak, ha egész nap dolgozom egész héten?

Figyelt kérdés
reggel 6tòl este 8ig.
2012. szept. 12. 18:25
1 2
 1/12 Fülünyúl ***** válasza:
Nehéz ügy. Esténként sok lány ül internet előtt, próbálkozz itt. Amúgy meg ahogy látom melóból is netezel, hiszen még nincs 8 óra és éppen gyk-ra írkálsz. ;)
2012. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
telefonról irok,+szünet van.
2012. szept. 12. 18:34
 3/12 A kérdező kommentje:
és itt a melòban csak pasik vagyunk.
2012. szept. 12. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a neten, ahogy fentebb írták... és tudod mi lesz a vége?! Hogy találkozni kéne a hölgyeménnyel! No akkor mit teszel?! Szabi? oké az 1 alkalom... és ha lesz folytatás?!...


Két véglet létezik: Ki tűzöl egy cél dátumot ameddíg ki kell bírnod a melódat.

Vagy felmondasz/ki harcolod a rövidebb munkaidőt.



Munka akad még ha csak nehezen is, de életet nem kapsz se pénzért, sem pedig juttatásként.

2012. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azér egy kicsit erős,hogy felmond,lehet kiváló melója van ahogy nekem is,multinál szoftvertesztelés és fejlesztés,nem kell ecsetelnem a karrierlehetőséget,én is hasonló gondokkal küzködök,rengeteg dolgozok,de ennek a gyümölcse beérik,mert amikor vezető leszek és ha te leszel akkor nyilván lesz időd is,és pénzed is,meg plusz önbizalom ami nem hátrány csajozásnál.

Közben próbálkozzál,marad a hétvége sajnos ahogy nekem is.Gondolj arra,hogy pár év múlva vezető leszel és sikeres.

2012. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5ös bocsi nem akarlak megbántani, de ez nem az a világ ahol ezt az időt amit munka/siker hajhászással töltesz kompenzálni fogják neked... Ha sokat dolgozol, akkor valószínüleg sokat is fogsz! Mert ez így megy :) Ha vezető lesz a kérdező, akkor is sokat fog dolgozni csak más titulusban/beosztásban.

Ezt hívják mókuskeréknek. Tényleg nem degradálásnak szántam, de nekem sajnos ez a tapasztalatom. Ha már most ilyeneken jár a feje a kérdezőnek, akkor hogyan motiválja magát?! Ideig-óráig lehet húzni (amit te is mondtál lényegében), de sokáig nem megy...

2012. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet zsidósan hangzik(ez meg antiszemitásan),de a környezetemben mindenki minimálbért és a körül keresnek kivéve a munkatársaim meg én.A főnök el mondta hogy ö hogy lett az,aki:10-15 év úgy ahogy én aztán főnök lett és most még többet van ott,jòformàn oda kel és onnan megy aludni csak napi 4-5 òrákat alszik (vasárnap is).Neki se lenne felesége ha az elején se ,most se.lenne neki.és most 41 évesen milliomos de többet akar.Fel nem szeretnék mondani.A mai világban örülhet az ember ha fel veszik valahova...
2012. szept. 12. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Csajozz a munkahelyen.
2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ez tényleg egy érdekes kérdés. Én lányban vagyok sajnos hasonló helyzetben. És valóban ördögi kör, még nem tudom hogy fogok belőle jól kijönni.Azt már eldöntöttem, hogy nem akarom így leélni az egész életem, szeretnék majd gyereket is, azt meg nem szabad erősen karrierista életmód mellett. De valahonnan pénzt is kell gyűjteni, én még nem keresek jól egyáltalán, de mondjuk kicsit később kereshetnék átlagosan vagy átlagnál jobban, mindenesetre többet mint pl. a szüleim. Bennem is nagy a dilemma a kettő közt (család vagy karrier), mindenesetre a jelenlegi életmódom igyekszem átmenetinek tekinteni, ami valamiféle egzisztencia megteremtéséhez kell, és később szeretném kicsit visszafogni a munkát.Aztán majd látjuk hogy alakul az életem.
2012. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én sem szetetném ezt csinàlni egész életemben,de valahogy meg is kellene élnem.Nem tudom mit csinàljak,majd idővel el dől.Ja , nincs nő a cégnél.
2012. szept. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!