Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami tipp kéne mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp kéne mit mondjak neki/hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Neten sok helyen azt olvasom hogy valami személyes történetet kén mesélni a csajnak, de szerintem szinte senki nem tud/akar egy idegennek erről beszélni, főleg csak úgy: szia szia, jani vagyok émmeg ildi, képzeld ildi tegnap voltam a teszkóban és már 200 ft egy liter tej pedig mult héten még 180ért lehetett venni, szereted a tejet?

Jó tudom ez eldöntendő ami nem jó nekünk mert rossz.

de istenem már amúgy sem vagyok sokat beszélős típus, sőt a keveset beszélő típusból is a legkevesebbet beszélő vagyok :D

*aszom az egészbe...

nem tudom írtam e normális kérdést eddig, de nem akarok tovább gondolkozni most ezen egy ideig mert akkor megint rossz kedvem lesz.

+ nem vagyok beszari. lehet hogy azt gondoljátok, de nem igazán vagyok az, csak nagyon nem szeretném elrontani ezzel a csajjal.


2012. szept. 12. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés tesó,erre én is kíváncsi vagyok mit mondanak a csajok,meg a nagy nőcsábászok........
2012. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eleinte, köszönés, valami ok amiért megszólítod, egy kérdés pl.: szia ne haragudj tudnál adni egy zsepit? (nem jó példa mert gondolom nem úgy akarod felszedni hogy azt higgye beteg vagy de a lényeg hogy valamit mondj, a helyzettől függően

köszönd meg hogy válaszolt a kérdésedre és mutatkozz be hogy egyébként laci vagy és akkor valószínűleg ő is be fog mutatkozni és akkor kérdezgetheted, alap dolgokról, hogy mit dolgozik mit csinál, miért van éppen abban a virágboltban és ha van egy történeted hogy egyik haverod felkapott egy virágot azt mondta hogy kaktusz és ordítva kirohant akkor elmesélheted, két dolog fontos: vicces legyen, rövid és IGAZ, az elejétől viccesnek és érdekesnek kell lenned, és ne első találkozókor akarj mindent, pár kérdés után (esetleg egy tényleg rövid sztori ha van lehetőség) kérd el a számát vagy ilyesmi és következő alkalomkor a többi

2012. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudod, elment már a 7es busz?:DD
2012. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ahogy mi a haverokkal leszólítottunk egy csajt akivel azután 2 napot töltöttünk elég érdekes volt :D elmesélem :D második válaszával ellentétben:

-szia, neharagudj,tudsz adni egy zsepit?

-szia, bocsi nincs nálam.

-okés köszi...*vár egy kicsit* bocsi, megkérdezhetem mi a neved? (elég vicces kedvében volt a nő :D)

-meg ;)

-mi a neved?

-Juliii :D és a tiétek?

blah blah blah és innentől már csak ismerkedtünk beszélgettünk mindenféléről kor/suli/nyár/mit szeret/mit nemszeret és stb....

2012. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!