Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha egy 12 éves jár valakivel, de úgy hogy már smárolnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem kifejezés, hogy mennyire gáz...
2012. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
szerintem igen. Eléggé gázos ... pedig még ráérne. Szerintem 15 éves kor körül nem gáz.
2012. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha nem feküdtök össze majd csak 17 éves korotok után.
2012. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz! miért lenne gáz? nem hiszemel.. bujjatok már el minden felnött irja hogy 12 éves milyen gáz hogy csokolozik meg van barátja és akkor mivan?? zavar? egyáltalán nem gáz amég nem feküdnek le nem gáz ez tök természetes dolog nem istenem @aszom kivan már hogy mindenki ezzel jön attol mert nektek 15 évesen volt az első pasitok még nem kéne lenézni akinek 12 évesen is van. csicskák
2013. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!