Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányról nagyon könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányról nagyon könnyen lemondtam, azóta nagyon furán viselkedik, miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt éreztem,h nem vevő rám,ezért nem vártam meg,amíg elutasít,hanem én mondtam neki,h nem akarok tőle semmit. Azóta nagyon érdeklődő lett irányomba,felhív,meg segíteni akar mindenben,megjelenik a hátam mögött,odajön hozzám,amikor a haverommal beszélgetek. Gyanúsan gyakran futok össze vele. Mégis mi történt? Mire lehet kíváncsi?

2012. szept. 16. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert érdekled. Hajrá. Ne töketlenkedj.


32/N

2012. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sérti a büszkeségét a dolog, ennyi.
2012. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ő kapcsolatban van !


Egyébként meg ezt én sokáig nem is tudtam róla,és volt egy meglepetésem a számára, tudta h nagyon készülök lehet h kíváncsi volt rá(vagy még most is), de amikor megtudtam h mi az ábra,meggondoltam magam,nem adtam oda neki. Részemről így tárgytalanná vált a dolog.

2012. szept. 16. 23:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Bezon! Zavarja, hogy olyan gyorsan letettél rola, elvàrta volna, hogy fuss utàna:)
2012. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nagyon helyes! Jol tetted!!
2012. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na,akkor megvan a válasz. Nyilván fúrja az oldalát a kíváncsiság,h mivel akartad meglepni.


De ha nem vagytok együtt oda ne add neki!

Azért valamit valamiért.

Ez jó,ez tetszik. Érdekes kis story lehet a tiétek.:))

2012. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy biztonságban érzi magát a társaságodban, most, hogy megtudta, hogy nem akarsz bepróbálkozni.
2012. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem amúgy nem zavar,sőt örülök neki,h ilyen érdeklődő. Csak kicsit fura,h egyik percben még ilyen,aztán meg...Az mondjuk igaz,h biztonságban érezheti magát. Én(bár szeretem,de tán épp ezért) nem fogok bepróbálkozni nála,tiszteletben tartom,h mással van,legyen boldog vele. Nem azért tettem le róla ilyen könnyen,mert ne érdekelne,csak egyszerűen nem szeretem erőltetni a dolgokat. Meg én nekem ilyen a természetem. Nem keseredem el,hanem keresek valaki mást.:)
2012. szept. 16. 23:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Optimistán ,pozitívan látod a világot,ez jó. Irigylésre méltó természeted van. Hogy csinálod?:D
2012. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog igazán körülötted sündörögni, ha találsz mást.
2012. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!