Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy izmosabb testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy izmosabb testű srác akar ismerkedni veletek, akkor már negatív gondolatokat társítotok hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kidolgozott testet felépíteni. Ezért érdekel, hogy mit mondotok. Csak úgy gondolom, hogy manapság a nem annyira "vagány" lányok eleve félnek egy kicsit a fiúktól, hogy csak kihasználná őket vagy hogy erőszakot akarna alkalmazni rajtuk. Hát még ha kockás hasa van, vagy széles válla...

És nem dicsőíteni akarom magam, mondom, hogy csak tervezem még.


2009. júl. 31. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A q.vák imádni fognak az biztos :D

Az átlag lányoknak (amikből meglepően kevés van) általában mindegy, inkább a belső érdekli őket.

A szégyenlős, félős lányok lehet félnek tőle :/

2009. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az sem baj, ha egy fiú kinéz valahogy.... Egyébként ha a külső mellé értékes belső is párosul, akkor nem lesz semmi probléma. Nincsenek negatív gondolataim attól, hogy izmosabb valaki, próbálom megismerni, mint embert.
2009. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az egy dolog, hogy először a külsőt veszik észre a lányok, de aki megragad ennél, és meg sem akar ismerni emiatt, azzal nem is érdemes foglalkoznod.
2009. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én 4éve megismerkedtem egy sráccal neten, aki gyúrt. Baromi nagydarab volt, nagy bicepsszel és szélesválakkal, úgy nézett ki, mint egy felfújt Michelin baba. Először azt hittem sík hülye és bunkó, de nála jobb embert komolyan mondom, hogy nem ismerek. Tele van célokkal, motivációval, hatalmas szíve van és intelligens is:-)ja, és mindig meg tud nevettetni:-)Nagyon szeretem őt mint embert. Azóta nincsenek előítéleteim a gyúrósokkal szemben.
2009. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!