Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem? Szerintem kicsit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Szerintem kicsit. 'fura'. Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy lány, akivel az egyik péntek esti diszkóból hazafelé ismertem meg. Akkor nem beszéltünk túl sokat, kb csak 10 percet. Ez elég volt arra, hogy telefonszámot cseréljünk és hasonlók.. A későbbiekben beszélgettünk facebookon, nagyjából napi rendszerességgel 1-2 órát(ez kb. fél-1 hétig tartott) Ezután ismét találkoztunk... 1 órát lehettünk nagyjából kettesben, ezután elkellett mennie. Később, még aznap este kaptam egy smst, amiben már arról beszélt, hogy Ő szerelmes belém.

Lehet, hogy más másként cselekedett volna, de én az ilyen lányoktól menekülök, szóval azóta megpróbáltam lerázni, mostanság már nem is beszélnünk.

Ti mit tettettek volna a helyembe? Belementetek volna egy kapcsolatba, ahol tulajdonképpen másfél óra alatt szerelmes lesz beléd egy lány?


2012. szept. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2012. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
?
2012. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány éves a lány?

Nem tudja megkülönböztetni a vágyat a szerelemtől, de ezt sokszor még az idősebbek sem tudják. Csak ezért kár volt léptetned. Mondjuk az nekem is kicsit fura, hogy sms-ben ilyen hamar szerelmet vall. Nem is lehet ez így megalapozott dolog, de ettől függetlenül érezheti ő ezt igaznak.

2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a csaj kicsit hülye volt, de még megbeszélhetted volna vele... szóval kicsit te is az voltál :D de az emberek hülyék :D
2012. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hagynám kiábrándulni.
2012. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellenek evek, vagy honapok, hogy beleszeress valakibe. Az mar mas dolog, hogy az ember ezt nem mondja ki, mert legbelul azert ido kell, hogy bebizonyosodjon nem csalokak az erzesei.

Ha a lanynak meg sosem volt senkije, akkor ne is csodalkozz, hogy ezt tette. Tini koromban en is ilyen almodozo voltam, mondjuk en nem vallottam senkinek szerelmet.

2012. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegeny csaj...Mennyi batorsag kellett neki hogy bevallja, te meg nem beszelsz vele azota. Beszeljetek meg.
2012. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerencsétlen csaj azt fogja hinni hogy ezentúl ha bárkinek bevallja az érzéseit akkor le fog lépni :( inkább keresd meg és dumálj vele
2012. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anizotropikus ***** válasza:

Légy gerinces emlős!

Számára te vagy az a hím akivel szaporodni akar.

Ha ezt elmulasztod akkor önmagad előtt leégsz, ő pedig megtanulja egy életre, hogy férfi embernek hinni nem szabad!

Tehát uccu neki és tessék bátran elmondani, számodra nem ő álmaid Évája!

2014. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!