Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szótlan lányt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szótlan lányt, hogy szólítsak meg?

Figyelt kérdés

Tettszik nekem egy lány de nem tudom , hogy szólítsam meg mert elég csendes nem nagyon hallani beszélgetni vagy ha mégis akkor csak olyannal beszél akit már jól ismer .

Fogalmam sincs hogyan kezdjek el vele ismerkedni ha ennyire akar senkivel sem ismerkedni csak a jól bevált ismerőseivel .


2012. szept. 18. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Köszönj neki aztán majd kialakul:)

Nem biztos az hogy nem akar ismerkedni csak ilyen típus.

2012. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, óvatosan tudakozódjál, aztán majd oldódni fog egy idő után!
2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Írd le egy cetlire: "Akarsz beszélgetni?" és dugd az orra alá.

És nézd meg, hogyan reagál, az sok mindent elárul...

2012. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezek jó ötletek ideáig
2012. szept. 18. 20:19
 5/10 anonim válasza:
nem tudhatod, hogy nem akar-e ismerkedni, csak valószínűleg nehezebben megy neki. Semmiképp se tolakodj, és ne bunkózz vele...és szerintem a cetlis ötlet nemjóxdd megkérezhetem hogy hány éves vagy?
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj oda
2012. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló lány vagyok én is csak azokkal tudok, szeretek beszélgetni akiket már egy ideje ismerek. De ha valaki kezdeményez és nem nekem kell akkor nagyon szívesen beszélgetek vele és egy idő után már az ő jelenlétében sem idegeskedek. Szerintem próbáld meg, kérdezősködj tőle arról amiről úgy látod, hogy szívesen beszél. Sok sikert előre is! :)
2012. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha vannak baratai az mar jojel, mert akkor biztos jofej, tehat nem az a fajta aki a sarokban all egyedul.eloszor csak baratkozni probalj vele, hatha megnyilik.valoszinuleg nem tarsasagi ember, tehat ne a haverjaiddal menj oda hozza( bocsi az ekezetek miatt)
2012. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ilyen esetben neked kell kezdeményezőnek lenni, és főleg türelmesnek
2012. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki introvertált nem azt jelenti, hogy nem akar senkivel sem ismerkedni. Szólítsd meg, bármivel, ami jól esik. Ne kezeld máshogy.
2012. szept. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!