Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kevés a szabadidőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés a szabadidőm, hogyan szerezzek normális barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bevallom kicsit el vagyok keseredve. Egy 24 éves srác vagyok, nincs barátnőm, és sajnos nem sok esélyt látok, hogy fél éven belül legyen. Pedig jóképű vagyok, nem vagyok gyáva ismerkedni, humorérzékem is van, meg persze szerény is vagyok :). Csak az a baj, hogy a suliba, ahova járok még fél évig, csak faszik vannak (gépészmérnöki képzés), a másik, meg hogy kb nincs időm semmire, mert dolgozom mellette napi nyolc órát, diplomamunkát kell írnom+még egy csomó más dolgban is aktív vagyok, tehát nem lehet mondani, hogy lusta vagyok, fitymarángatással és való világ nézéssel töltöm az időmet. Elég elkeserítő, hogy hiába dolgozik és tanul az ember ebben az országban, még sincs semmije és senkije. Persze tudom, hogy a munkám hamarosan meghozza a gyümölcsét, de addig is jó lenne valaki, akivel megoszthatom gondolataimat, vágyom rá, hogy szerethessek valakit. Van vmi ötletetek, hogy mit csináljak? Disco pl kiesik, azt nem szeretem.



2012. szept. 20. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha barátnőt akarsz,az rengeteg szabadidődet el fogja venni! De ha neked nincs,akkor minek neked barátnő?
2012. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

akkor szerintem várd ki azt a fél évet!

Addig max alkalmid legyen.


Mert a nő nem csak havonta 1-2x szeretne látni.

2012. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 TOMAtm ***** válasza:
szívás.szerencsére hozzánk a villamosmérnökire jártak elég nagy ribancok is egy darabig szóval nem volt gond.de am hasonló helyzet volt nálam is.
2012. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez a társadalom és politika miatt van, hiszen az ország azon kevés fejlett helyek közé tartozik, ahol az ember sokat gürizik a semmiért, mert a drága diktátorunk pl fontosabbnak tartja pár billióért elküldeni mindenkinek a szaros tesztjét, mint emelni a minmálbért és a munkaviszonyokat javítaná... nem tehetsz semmit, az utcán kell spontán ismerkednek vagy neten... de ne társkeresőn... hanem pl olyan helyen ami érdeklődési köröddel foglalkozik, és van rajta pl egy szingli lány
2012. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én meg nem csinálok semmit,a hasam süttetem a nap alatt. Az egyetemre alig járok be,mégis jó jegyeim vannak,mert kiügyeskedem. A csajok meg csak úgy döglenek utánam,pedig én nem különösebben foglalkozom velük. Inkább olyan leszarom flegma típus vagyok,akinek sok pénze van. Az élet igazságtalan. Nekem pl. túl jó dolgom van,és nagyon jól tudom,h meg se érdemlem. Utálnak is rengetegen érte.
2012. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Örülj neki, én nem utállak érte, nem szokásom irigykedni. Ha az volt a célod, hogy bosszants vele, akkor nem sikerült. Egyébként rövid idő múlva nekem is jó dolgom lesz, csak már a komplett szaporító szervrendszerem tele van a jelenlegi szituációval.
2012. szept. 20. 21:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet, vagy ne dolgozz annyit...
2012. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ő,izé. Utolsó vagyok. Nem bosszantani akartalak vele. Ugyan,mire lenne jó az nekem? Egyszerűen csak leírtam,h milyen igazságtalan az élet. És egyébként én egy cseppet sem vagyok boldog ettől,h ilyen "jó" dolgom van. Csak afféle látszatboldogságot okoz. De alapvetően a pénz nem boldogít...!
2012. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. A pénz tényleg nem, csak amit veszel rajta :)
2012. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy vegyek, pénz kell, ami jelenleg nincs. Fél év múlva lesz, mert elhúzok a francba külföldre, ott pedig sokkal jobban lehet keresni, de addig dolgoznom kell, hogy eltartsam magam. Utolsónak pedig: a pénz önmagában nem boldogít, de az általa biztosított anyagi javak és szabadság igen. Nem mindegy, hogy havi 80 rongyért szopsz egy gyárban, vagy normális munkával normális fizetést keresel, és így sokkal jobban ki tudsz bontakozni, mint az előző rabszolga üzemmódban. De ezt gondolom te is tudod.
2012. szept. 20. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!