Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha belefáradtam, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belefáradtam, hogy egy lánynak sem kellek és sosem szexelhetek, se nem ölelhetek lányt, se nem kapok szeretet, akkor egyáltalán minek is élni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 02:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha ilyen finnyás vagy,hogy neked nem kellenek a 10pontos örömlányok se,akkor valóban értelmetlen vagy,és nem akarsz igazából dugni sem.
2012. szept. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
Élj a munkádnak például!
2012. szept. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk akik belefáradtunk ebbe, én is, de nem teszek itt fel ilyen kérdéseket, mert tudom, attól senkinek nem lesz jobb.
2012. szept. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pár hete nem olvasom rendszeresen az oldalt, visszanézek, és mi van? Még mindig ez a rinyálás :D Ahogy Mucsi mondaná: "NE RINYÁLJÁL, BARÁTOM, MERT LEHÁNYLAK B***MEG!" http://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw
2012. szept. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 VVMMvvmm ***** válasza:
63%
Udvaroljatok ne sírjatok !
2012. szept. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Omg!
2012. szept. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerencsétlenek. Pusztuljatok, nekünk több csaj marad legalább;)
2012. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tényleg, minek is?
2012. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyet kijelenteni hogy sohasem fogsz kelleni egy lánynak sem? Édes barátom, te jó nagy hülye vagy! Ahelyett hogy itt rinyálsz húzz el valahová és csajozz! Ha meg kapsz egy-két kosorat? Ne és akkor? Az élet megy tovább! Ma este szépen öltözz fel és menj el valahová a haverokkal, próbálkozz és egyszer majdcsak sikerül :) 24/L
2012. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bárcsak ennyi gondom lenne az életben
2012. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!