Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha helyes fiúkkal is szeretnék ismerkedni de félek tőlük, hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

A csúnya vagy átlagos fiúkkal könnyen elbeszélgetek élőben, voltak átlagos fiújaim, de mikor helyes jön oda ismerkedni akkor mindig megijedek és zavaromban vagy butaságot mondok vagy azt hogy sietnem kell és így nem tudok velük megismerkedni.

egyszerűen leblokkolok :/

nem vagyok csúnyaság (gondolom), mivel szépek is hívtak randira, de valahogy úgy érzem, erőn felül kell "teljesítenem" egy nagyon jó pasinál mert nekik nem jó akárki.

és itt most anyagiakra gondolok, hogy ők biztos olyan lányt szeretnének maguk mellé aki nem a kínaiból öltözködik hanem drága butikokból.

butaság, vagy van ennek alapja?

hogy győzhetném le a félelmeimet? igazából nem csak randi terén, hanem általánosságban sem nagyon merek velük akár pár szót is váltani.


2012. szept. 21. 22:21
 1/8 TheHutyutyu ***** válasza:
Boxoljál :D :D
2012. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és attól bátor leszek? :D
2012. szept. 21. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
magabiztosabb legyél!! mondogasd magadba h szép vagyok szép vagyok :)) és sok sikert:P
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
hülye vagy? Már bocsánat :D . Lány vagy?! Nehogy már te feszkózz ezeken a dolgokon, feszkózzunk csak mi, fiúk..
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En is igy voltam, hogy azokkal akik kozombosek voltak jol tudtam dumalni, akik meg nem azoknal leblokkoltam.

De vegul megtetszett egy fiu es eldontottem, hogy lepni fogok, mert maskepp sosem leszek boldog es lam mostmar az vagyok, mert osszejottunk.

2012. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért várnám el,hogy drága cuccokban járjon? Legyen igényes,stílusos,de ezt nem csak Gucci meg Converse cuccokból lehet megvalósítani..

(egy mérsékelten helyes pasi)

2012. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem neked kell izgulni, az a mi dolgunk:D
2012. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én segítek neked :D beszélgess velem sokat és majd legközelebb más fiúval is menni fog

de amúgy mi is így vagyunk ha szép lánnyal beszélünk :D

2012. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!