Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért megy könnyebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy könnyebben az isnerkedés kamu névvel facebookon vagy bármilyen oldalon?

Figyelt kérdés
Csak a név kamu a többi nem :D
2012. szept. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert tudod, hogy ilyenkor hülye vagy hogy kamu névvel b*szol át másokat.


Miért, mire számítottál? :DD

2012. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én Alcapone vagyok nem igazán értem miről beszélsz :S
2012. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia én meg Lakatos Britniszpirsz cshő
2012. szept. 22. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy csak a verebek csinálják...úgy könyebb rájátszani....és ennyi a nagy tudománya
2012. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én értem miről beszélesz, én is ugyanígy voltam vele régebben. És a válasz az, hogy ha kamu névvel vagy, akkor jobban elengeded magad, tudod, hogy nem éghetsz annyira be, mintha saját nevedet írnád ki. Magyarul személytelenebb vagy, és így nem rágódsz azon, hogy mit fog konkrétan gondolni rólad, hanem tudod, hogy ha véletlenül rossz véleménnyel lenne rólad, akkor úgysem a te nvedet jegyzi meg. Ezt most elég hülyén írtam le, de remélem érthető, hogy mire gondolok.
2012. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!