Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csajokat ( a csúnyábbakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajokat ( a csúnyábbakat is) nem a pénz és a modell arc, sportos test, uzletember feeling érdekelné, akkor szerintetek lenne itt annyi kérdés az elkeseredett fiúktòl?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lúzerek mindig is lesznek, nem kell ezt a csajokra fogni.
2012. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet nem kell mindent rajuk fogni, de van igazsag a dologban. Nem zorog a haraszt.
2012. szept. 23. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem mindig is az a férfi érdekelt, aki értelmes, sokoldaúan tájékozott, mindentöl lehet vele beszélgetni, az, hogy hogy néz ki (eltekintve az ápolatlanságtól) vagy mennyi a pénze (feltéve, hogy nem velem akarja magát teljesen eltarttatni), soha nem érdekelt.

A férjemet is több évi levelezés után láttam elöször (ennyire nem volt lényeg a kinézete) és az anyagi helyzete is akkorkerült elöször szóba, amikor az együttélést elkezdtük.

Ennek "ellenére" - szerintem meg éppen ezért, igen jól megvagyunk egymással, a mai napig is szeretjük egymást.

2012. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lenne. Mert akkor meg azok a fiúk írnának, akik az épp új ideálnak nem felelnek meg.. Csúnyán általánosítasz, de hát a provokáció sose megy ki a divatból..
2012. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Baz.dmeg!

Értsd már meg, h valamilyen szinten számít, a pénz, a kinézet meg a többi!

Van pár álszent meg rettentő csúnya nő, aki szerint nem így van, de hidd el a 90%nak számít.

2012. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, nem zörög a haraszt, ja. De az éremnek két oldala van ám. Saját magunkban jóval nehezebb hibát találni, mint ráhúzni egy egész nemre, hogy ócska, pénzéhes és felszínes ribanc/vagy szemét érzéketlen állat, bunkó paraszt mind.

Vannak rossz emberek, vannak felszínes emberek, felszínes nők is, és valamiért a sok nyomi (értsd: elkeseredett fiúk) mind rájuk bukik. Aztán vagy eljön az a pont, hogy tovább is látnak a farkuknál, vagy nem. Csajoknál ugyanez a szitu.

2012. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha megtalata a hibat, hogy pl ronda az arca akkor mit tegyen? Azon nem tud valtoztatni sok penz nelkul. Erted?
2012. szept. 23. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:

De itt te vagy a hülye, mert mindenki elismeri, h csúnya, csóró pasi senkinek nem kell.

Akkor most mit vársz tőlünk?

2012. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy fiókod. Ebben a fiókban vannak kék, zöld, piros, fekete és fehér zoknik és mindből ugyanannyi, csak te ezt nem tudod. Te csukott szemmel benyúlsz és kiveszel 3 zoknit. Mindhárom fekete. Ebből arra következtetsz, hogy a fiókban csak fekete zoknik vannak.


Kb most is ilyen helyzet állt elő. Ennek az oldalnak a célja, hogy azok az emberek, akiknek kérdései vannak választ kapjanak. Nyilván akinek bejött az élet, talált egy nőt, aki nem pénzéhes, az nem fog ide írogatni, hogy "találtam egy olyan lányt aki nem buta nem kapzsi és még szép is, szerintetek normális vagyok" hiszen aki sikeres annak hol van a kérdés? ellenben sok sikertelen fiú jár ide, hogy különböző pszichológiai indíttatásokból (amit most nem fejtek ki mert hosszú) kiöntse a lelkét, itt szomorkodjon, sajnáltassa magát. aki ezt az oldalt nézi, a társadalomnak csak egy kis csoportját látja.


szóval röviden, aki nem elkeseredett, az nem ír ide, aki elkeseredett az ír ide, tehát csak aki elkeseredett az ír ide és mi azt olvassuk. persze hozzátenném van rengeteg normális kérdés is, amiknek nincs köze az elkeseredettséghez, de most nem erről van szó.


nekem az volt az eddigi legdemotiválóbb élményem, amikor az édesapám elmagyarázta, hogy nem fogok ingyen szexelni, mert akár feleségem lesz akár szeretőm ígyis úgyis az anyagiakat nézi majd a csaj. pár napig gondolkodtam ezen, de végül rájöttem hogy hülyeséget beszélt. először is utána néztem, kik voltak a szeretői és mindegyik olyan nő, akiről 200 méterről megmondom, hogy pénzéhes plázacica. ő meg pont ezekre bukik. meg eszembe jutott egy ismerősöm, akiről tudom, hogy vagy 4-5 csaja van egyszerre mert tapadnak rá a nők. a keresete teljesen átlagos, a kinézete férfias de nem modell alkatú, pusztán a jó dumája és a személyisége miatt vonzódnak hozzá a nők


én nem feltételezem azt a nőkről, hogy ennyire primitívek lennének. szerintem nekik is van eszük amit bátran használniuk kellene. szerintem a gazdag ember felesége nem egy követendő életpálya és úgy gondolom ennél jóval több van a nőkben. egy nő is lehet sikeres, ha nem ringatja magát abba a kényszerképzetbe, hogy majd egy férfi eltartja őt. vagy aki úgy gondolja, hogy nem kell dolgoznia csak szexelnie hogy eltartsák, az maradjon a konyhában és térjen vissza a középkori felfogásra, hiszen már önként rendelte alá magát egy férfinak

2012. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszló vagyok és a válaszomra ezt irta a kérdezö:

"Komolyan mondom mikor ilyeneket hazudsz, h teljesen mindegy h néz ki a pasi, nem sül le a.bőr arról a.mocskos pofádról?

Ki a f asznak játszod ilyenkor a fejed?"


Ha a valós életben is olyan bunkó vagy, mint ahogy nekem irtál, akkor ne csodálkozz, ha senki nem akar veled foglalkozni.

Ilyen stilusban irni valakinek, CSAK azért, mert nem egyezk a vélemény azzal a sablonnal, amit te hiszel, akkor igencsak primitiv lény vagy. Igy egyáltalán nem csoda, hogy nem hajlandó senki veled lenni, ennyire egyetlen igényesebb nö sem alacsonyitja le magát.

2012. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!