Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgős segítség, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítség, mit tegyek herpesz ellen? Randim lesz 7végén

Figyelt kérdés

Hát nemtudom hol kezdjem ... évek óta szenvedek herpesz vírustól,ősszel és télen hetente jön ki 2-3 db(azaz folyamatosan van,mert mire az egyik épp elmúlna kijön a másik...

már öngyilkosságon is gondolkodtam,tudom,hogy szánalmas,de senki nemtudja elképzelni,hogy mennyire megkeseríti az életemet ...

Kentem már rá a jóistent is .. mindent szedtem rá,fokhagymát ettem,multivitaminok,lizin-c,cink,kenőcsök közül minden,most a gyógyszerész már malária elleni gyógyszert írt fel .. fogkrém ... minden amit eltudtok képzelni,de egyszerűen nem megy le,barátnőmnek is rossz,mert igy nem találkozok vele ...

23/F


2012. szept. 23. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amputáld házilag azt a részt. Vagy temperával fest felül (bőrszínűvel)
2012. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

temperával:''D

amugy kérdésedre válaszolva nemtudom... de anyának is szokott néha lenni és vesz rá ilyen krémet ami nagyon pici tubusba van és egy szájacska van rá rajzolva egy herpesszel. ilyen fehér sűrű krém de ha bekened és állandoan rajta van 1-2 nap és leszedi onnan a herpeszt

2012. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bőrgyógyásznál voltál már gondolom.. hát dúrva


nemtudom mit lehetne tenni, az is gond lehet, hogy annyi vackot kensz rá

2012. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire súlyos, akkor nem tőlünk kéne tanácsot kérni, hanem bőrgyógyásszal konzultálni. Mondhatom neked, hogy a telviran, fenivir krémek nekem milyen jól beváltak, de valszeg ha neked ilyen súlyos, akkor esetedben sz.rnak a pofon...
2012. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne már magát a tünetet kezeld - persze azt is kell.

Tudod biztosan, hogy a herpesz akkor jön elő a szervezetben, ha gyengül az immunrendszer, stresszelsz, stb. Amit lehet iktass ki és erősítsd az ellenállóképességed. (nagy dózisú vitaminokkal, gyógyteákkal, probiotikumokkal, flavonoidokkal, bármivel)

2012. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű herpesz ellen Zovirax,nekem két napon belül eltünteti, ha előjönne. Ha súlyosabbat nem oldasz meg vele, akkor nemtudom.
2012. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ecetet próbáltad?Szétmarja mint állat,de mondjuk nekem lizin mellett tök sokat segített.Meg jegeljed jó sokat.Ha ennyi mindent próbáltál,nem nagyon van több ötletem.Teafaolaj esetleg még.Meg ne egyél olyankor csokit,ne igyál kólát kávét,azok csak éltetik benne a bacikat.
2012. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a Zovirax jó rá, de gondolom az elsők között volt, amit a gyógyszerészed adott. Próbáld ki a grapefruit mag kivonatot is, nekem bevált, persze sosem volt ilyen súlyos, mint neked, max félévente 1x ha kijön, de hátha működik majd nálad is.
2012. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!