Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mivan? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Tetszem neki, vagy sem?

Figyelt kérdés
Apu munkatársa bejelölt fb-n és barátnőm mondta h bejön neki, be is jelölte és barátnőmnek is írta, hogy tetszem neki de akkor mért neki írogatja ezeket? Szombaton barátnőmmel bent voltunk a városba és odajött hozzánk de nem tudom megérteni, hogy mit akar mert nekem is tetszik(de barátnőmnek is tetszik) de ő nem mer közeledni, mert fél, hogyha esetleg nem működne köztünk a dolog, akkor összeveszik apámmal és ő nem akar vele rosszba lenni(bár ezt barátnőmnek írta). És nem szeretném, hogy egy pasin tönkremenjen a barátságunk! :(

2012. szept. 24. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélj a barátoddal utána döntsetek közösen ez a legkorrektebb
2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát csak úgy érzem, hogy még ha énis tetszem neki, a barátnőmmel jobban elvan mert ők folyton beszélgetnek fb-n. A tali után is másnap egyből neki írt, nekem meg nem. Barátnőm meg azt is mondta, hogy úgyis engem választ, merthogy én tetszem is neki meg minden, de én nem így érzem! :(

2012. szept. 24. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnődet kihasználja, mindent megtud rólad tőle .. nem érdekli jobban, csak így nem feltűnő, hogy tetszel neki
2012. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De ha kihasználja, akkor barátnőm szerint mért írja neki, hogy aranyos? Meg barátnőm azt is mondta, hogy majd taliznak! :SS

2012. szept. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!