Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre, hogy tetszem a nálam 20 évvel idősebb főnökömnek? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy engem triplán annyiszor dicsér meg mint a kollégáimat, pedig bevallom őszintén, nem nyújtok egy kicsit sem jobb teljesítményt. Már nekik is feltűnt... Gyakran érdeklődik afelől, hogy mit csináltam a szabadidőmben, ilyesmi. Azt is gyakran észreveszem, hogy néz engem... Lehet, hogy tetszek neki? 20 évvel idősebb férfiról van szó...
2012. szept. 24. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezek szerint neked is bejön. hajrá dugjatok, csak le ne "bukj" ;)
2012. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem inkább félelmetes, hogy esetleg igen.
2012. szept. 24. 07:23
 3/13 anonim ***** válasza:

félelmetes? :O mi?

miért vagy rá kíváncsi hogy tetszel-e neki, ha semmit sem akarsz tőle?(csak pénzt)

2012. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert szokott érdekelni, hogy tetszem-e valakinek
2012. szept. 24. 07:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. A baj az, hogy ez jol nem sulhet el... Ha visszautasitod, bantod a ferfiassagat, a buszkeseget, ha meg barmibe is belemesz, az is rossz hatassal lesz a fonok-alkalmazott viszonyra, kulonosen, ha esetleg rossz vege lesz.
2012. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így szokott ez lenni! Előbb-utóbb megfog dugni, egy darabig jó leszel, azután jön a következő! Nálunk ez így megy!
2012. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő nem kezdeményez!
2012. szept. 24. 08:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Rád vár, de ha nem mész bele pont az ellenkezője lesz mint most, mindenért te leszel a hibás vagy kirúg!
2012. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez butaság. Tekintve, hogy egy nálam 20 évvel idősebb FÉRFIRÓL van szó, nem hinném, ha akarna valamit, elmaradna az, hogy ő kezdeményezzen
2012. szept. 24. 08:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Az év nem számít. Ha bejössz neki akkor bejössz.
2012. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!